reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywne Mamy z Radomia

reklama
Witajcie,

11 maja w Hotelu Gromada na Narutowicza, Babyboom.pl i AktywneMamy.pl organizują warsztaty z dermatolog i rehabilitantką dla kobiet w ciąży i mam niemowlaków.
Warsztaty są bezpłatne.
Gdy ruszą zapisy podam Wam linka.

Kto chciałby poczytać więcej o tym jak było na takich spotkaniach w innych miastach zapraszam na stronę
Aktywnemamy.pl
 
nie ma zakazu dla tych , które chwilowo w ciąży nie sa ;-)
i mają starszaki.

Tematyka warsztatów będzie poświęcona rozwojowi sensorycznemu dzieci w wieku 0-12mcy oraz jak zadbać o skórę niemowlaka i jak rozpoznać ewentualne skazy czy alergie.
 
Przypominam o spotkaniach
Hotel Gromada ul. Narutowicza 9
godziny 11.30 i 14.30
11.05.2011

Są jeszcze wolne miejsca.
Mamy planujące ciąże tez są mile widziane. Jeśli nie masz z kim zostawic starszego malucha weź go ze sobą.

Zapisać się można tutaj:
Aktywnemamy.pl
Aktywnemamy.pl
 
ja mam malca w wieku 14 mc drugie dziecko owszem planuje ale za rok wiec szkoda zajmować miejsc dla mam które planują wcześniej miec dzidzie albo jej oczekują
 
reklama
Dziewczęta , niestety musimy odwołać spotkania :-( Pochorowała nam się pani prowadząca i nie dość ,że nie byłaby w stanie poprowadzić warsztatu to nie daj boże by kogoś pozarażała.
Będziemy Was informować na bieżąco o kolejnym terminie ale może być to dopiero we wrześniu.
 
Do góry