reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywne Mamy z Radomia

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Witajcie,
wraz z portalem AktywneMamy.pl , firmą JohnsonBaby - BabyBoom chciałoby dla Was zorganizować spotkanie podczas, którego mogłybyście się spotkać a także wysłuchać wykładu bądź uczestniczyć w warsztacie ze specjalistą.
Potrzebujemy tylko podpowiedzi jakie miejsce w waszym mieście jest przyjazne? Gdzie mają warunki dla rodziców z dzieciaczkami i czy macie namiary na sympatycznych specjalistów od których chciałybyście sie dowiedzieć kilku rzeczy.

W innych miastach, które objął program udało nam się zorganizować spotkania z psychologami, pedagogami, logopedami, fizjoterapeutami, przeprowadzić warsztaty pierwszej pomocy , z chustowania , stylizacji a nawet warsztaty z tworzenia biżuterii.

Oczywiście organizatorzy fundują takie spotkanie.

Czekam na podpowiedź bo wierze ,że razem uda nam się zorganizować świetne spotkanie.
 
reklama
Do Stonogi pisałam tydzień temu ale nie dostałam odpowiedzi. Skoro jednak mówicie ,że to fajne miejsce spróbuję jeszcze raz.
Z tymże program AktywneMamy polega na tym by podczas takiego spotkania mamy mogły uczestniczyć w warsztacie lub wykładzie.
Stonoga skupia się na dzieciach.
 
Ostatnia edycja:
Bestyjko kącik dla rodziców też się tam znajdzie.:tak: Są tam stoliki, kanapa a pani oferowała kawkę, herbatkę.:tak: Myślę , że to miejsce było by najodpowiedniejsze mimo swej skromności, ponieważ wszystko mieści się w jednym sporym pokoju .Plus kącik z kanapą dla dorosłych z tv - chyba , gdy są dzieci to bajki tam lecą.:unsure: Dzieci mamy w kupie, nie trzeba za nimi biegać , jak to było w przypadku " Gąski Balbinki".:tak:
 
Oczywiście możemy się dostosować do waszych sugestii i propozycji, mam jednak pewne wątpliwości czy mając dzieciaczki w tym samym pomieszczeniu byłybyście w stanie skoncentrować się na wykładzie.
Chyba ,ze znaleźlibyśmy kogoś kto prowadzi warsztat w którym biorą udział i rodzice i dzieci.
 
aha, czyli chodzi o spotkanie mam bez dzieci? :confused: Takie też teraz planujemy spotkanko we własnym gronie, by móc spokojnie poplotkować.:tak: :tak:
Godzina? Chyba po 16: 00 każdej odpowiada, byle by to nie był weekend.:sorry2:
 
Nie chodzi o spotkanie mam bez dzieci.

Spotkania jakie organizujemy w innych miastach w ramach programu wyglądają następująco .

Podczas 2-3h odbywają się albo wykłady albo warsztaty skierowane do rodziców.
Rodzice mogą wziąć dzieciaczki ze sobą a opiekunowie i animatorzy zajmują je organizując zabawy - zazwyczaj w drugim pomieszczeniu ( dotyczy to tych dzieci , które poradzą sobie bez rodzica, umieją chodzić i w miarę się komunikować. Dla młodszych dzieci jest przygotowany kącik zabaw w tym samym pomieszczeniu w którym odbywają się wykłady/warsztaty).
Zawsze też przewidujemy poczęstunek, owoce, chrupki, ciasteczka i napoje.
 
Czy my sami mamy szukać kogos kto poprowadzi zajęcia na dany temat? I czy już coś wiadomo odnośnie spotkania?
 
reklama
Prowadzę rozmowy i ze Stonoga i z Gąską Balbinką.
zobaczymy kto da fajniejsze warunki.
Coś więcej powinnam już wiedzieć jutro.
Termin wstępnie ustalamy w tygodniu miedzy 9 a 13 sierpnia od 16-17.
My "załatwimy" prowadzącą osobę.

A czy tylko Ty jesteś zainteresowana???
 
Do góry