reklama

Aktywne spotkania z maluchami - Katowice i okolica

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez miśkaa, 30 Styczeń 2014.

1. miśkaa

miśkaa Zaangażowana w BB

Hej, mam 32 lata i 2,5 letnią córeczkę, która aktualnie nie chodzi jeszcze do przedszkola. Mieszkamy w okolicy Dąb/Silesia.
    Szukam innych mam z maluchami w podobnym wieku, z którymi wspólnie mogłybyśmy spędzać czas. Obecnie chodzimy do teatru, szkoły muzycznej, gdy jest cieplej na basen, w domu rozwijamy się manualnie i językowo ale bardzo chciałabym aby córka zaczęła uczyć się współpracy z innymi dziećmi - jako przygotowanie do przedszkola. Myślę, że każda mama też o to dba. Niestety zima nie sprzyja zabawom w piaskownicy;(
    Moja propozycja - to stworzenie takiego domowego klubu malucha, wspólne spotykanie się u każdej z nas na zmianę lub w miejscach do tego przeznaczonych i integrowanie dzieciaków - chętnie wybierzemy się też na wycieczki i wyjazdy:) Lepienie ciasta, granie w kręgle i co tylko wpadnie do głowy. Jestem otwarta na propozycje i pomysły!

2. s.michalina

s.michalina Fanka BB :)

Cześć, świetny pomysł, mam nadzieję że uda Ci się znaleźć takie osoby!

Ja dopiero w trakcie ciąży ale chętnie poznam mamy z okolic :) bo szczerze mówiąc w moim środowisku ciąża jest raczej mało popularna, żadna z moich koleżanek nie ma dzieci i nawet nie planuje :blink:

3. reklama
  4. Nika_24

Nika_24 Zaciekawiona BB

Hej,
    jestem mamą 1,5 rocznego Franka, mieszkamy na Os. Tysiąclecia :)
    Franio puki co nie miał kontaktu z dziećmi jako takiego i też zastanawiałam się czy znajdzie się jakaś mama z dzieciaczkiem aby się spotkać, może coś z tego wyjdzie..:)

5. huanitka23

huanitka23 Początkująca w BB

Witam. Szukam mamy 2-4 latka mieszkającej w Jastrzębiu Zdroju do nawiązania znajomości ponieważ przeprowadziłam się do Jastrzębia i nie znam tu żadnej dziewczyny w podobnym wieku do mojego aby spotkać się na kawie pogadać i żeby synek miał z kim się bawić. Czekam na jakieś odpowiedzi. Pozdrawiam :)

6. magdaakademia

magdaakademia Zaciekawiona BB

JOGA DLA MAM Z DZIEĆMI w wieku 2-12 m.ż.

zaprasza Akademia Jogi i Terapii Ruchem w Katowicach

wtorki w godz. 11.00-12.00
    Katowice, ul. Mickiewicza 29 (w budynku Stalexportu na 19. piętrze)

Opłata za pojedyncze zajęcia wynosi 30zł.
    Zapisy i informacje pod nr tel. 602 301 411.

Zapraszamy mamy i niemowlaki już w najbliższy wtorek!

bardzo polecam również zajęcia dla kobiet w ciąży!!!

7. magdaakademia

magdaakademia Zaciekawiona BB

polecam WYKŁAD O ROZWOJU MOWY UDZIECI

5 kwietnia 2014 (sobota)godz. 10.00-11.30
    Katowice, ul. Chorzowska 7b (restauracjaStare i Nowe)

Prowadząca:Aleksandra Majchrowicz- pedagog, logopeda, neurologopeda, terapeuta Bowena, terapiikranio-sakralnej oraz terapii dogłębnej komórkowej. Pracuje zpacjentem dorosłym oraz dziećmi od urodzenia aż do wiekuszkolnego.

Powykładzie będzie czas na dyskusję – odpowiedzi na pytania.

Wstęp:30zł (płatność na miejscu)

Zapisy: tel. 602 301411 lub e-mail iza@gabinetaloha.pl

Poleć forum