reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywność fizyczna kobiet w ciąży.

Dołączył(a)
6 Maj 2016
Postów
1
Witam,
Piszę prace magisterską pt. Wpływ aktywności fizycznej ciężarnych na przebieg porodu. Mogłabym Was prosić o wypełnienie ankiety? Jest ona anonimowa, a mi bardzo pomoże w napisaniu pracy :))Link do: Wpływ aktywności fizycznej ciężarnych na przebieg porodu. Wpływ aktywności fizycznej ciężarnych na przebieg porodu. Zapraszamy do wypełnienia ankiety interankiety.pl Wpływ aktywności fizycznej ciężarnych na przebieg porodu. Zapraszamy do wypełnienia ankiety interankiety.pl
 
reklama
Bardzo dużo jeździłam na rowerze przed ciążą i przestraszyłam się, że będę musiała przez ciążę porzucić moją pasję. Naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez roweru. Na szczęście mój ginekolog powiedział, że mogę dalej jeździć i tak już od kilku miesięcy poruszam się na rowerze w ciąży. Jestem prze szczęśliwa. :))))
 
Znam dziewczynę która jeszcze dzień przed porodem jeździła ba rowerze. Do połowy ciąży startowała w maratonach ale juz tych krótszych, nie po 90km. Poród miała szybki :) dziecko zdrowe.
A na rowerze zawiesiła "baby on board" :)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry