reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywność fizyczna po porodzie

Dołączył(a)
6 Styczeń 2011
Postów
7
Witajcie
Od 6 miesięcy jestem szczęśliwą mamą. Będąc w domu dużo zastanawiałam się co chciałabym robić w życiu żeby spełniać się zawodowo i rodzinnie. Doszłam do wniosku, że po zakończeniu urlopu macieżyńskiego nie chcę wracać do pracy tylko chciałabym zrobić coś dla siebie i innych. Do głowy przyszedł mi pomysł aby prowadzić zajęcia fitness dla mam z wózkami. Wiele z nas chciałoby zrobić coś dla siebie ale często nie mamy co zrobić z dziećmi, zabierając dzieci na ćwiczenia nie mamy tego problemu. Kolejnym plusem jest integracja mam, nowe znajomości,miłe spędzanie czasu połączone z aktywnością fizyczną. Latem można po zajęciach zorganizować piknik z zabawami dla dzieci. Dowiadywałam się, że można zrobić kurs uprawiający do prowadzenia tego typu zajęć.
Mam pytanie co myślicie o moim pomyśle? Może znajdą się osoby chętne, które chciałyby uczestniczyć w takich zajęciach, bądź takie które chciałyby zrobić taki kurs. Dodam, że cena kursu jest przystępna, a jeśli znajdą się dwie lub trzy osoby chętne, kurs można przeprowadzić w wybranym przez siebie mieście, dzięki czemu nie trzeba przemierzać całej Polski.
Co wy na to? Jeśli macie pytania to piszcie na adres justysia2604@wp.pl
 
reklama
Do góry