reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Aktywność fizyczna po porodzie

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez justysia2504, 8 Styczeń 2016.

 1. justysia2504

  justysia2504

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie
  Od 6 miesięcy jestem szczęśliwą mamą. Będąc w domu dużo zastanawiałam się co chciałabym robić w życiu żeby spełniać się zawodowo i rodzinnie. Doszłam do wniosku, że po zakończeniu urlopu macierzyńskiego nie chcę wracać do pracy tylko chciałabym zrobić coś dla siebie i innych. Do głowy przyszedł mi pomysł aby prowadzić zajęcia fitness dla mam z wózkami. Wiele z nas chciałoby zrobić coś dla siebie ale często nie mamy co zrobić z dziećmi, zabierając dzieci na ćwiczenia nie mamy tego problemu. Kolejnym plusem jest integracja mam, nowe znajomości,miłe spędzanie czasu połączone z aktywnością fizyczną. Latem można po zajęciach zorganizować piknik z zabawami dla dzieci. Dowiadywałam się, że można zrobić kurs uprawiający do prowadzenia tego typu zajęć.
  Mam pytanie co myślicie o moim pomyśle? Może znajdą się osoby chętne, które chciałyby uczestniczyć w takich zajęciach, bądź takie które chciałyby zrobić taki kurs. Dodam, że cena kursu jest przystępna, a jeśli znajdą się dwie lub trzy osoby chętne, kurs można przeprowadzić w wybranym przez siebie mieście, dzięki czemu nie trzeba przemierzać całej Polski.
  Co wy na to? Jeśli macie pytania to piszcie na adres justysia2604@wp.pl
   
 2. nalwina

  nalwina

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja dla siebie po ciąży zaczełam biegać i to zmieniło moje życie. Jestem teraz fit, zdrową mamą , której celem jest przebiegnięcie w maju 4. PKO Białystok Półmaratonu.
   
 3. reklama
 4. ujana

  ujana

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja zapisałam się na jogę. Wydaje mi się, że warto stopniowo ćwiczyć, a nie od razu rzucać się na najtrudniejsze zajęcia. Szkołę poznałam przez moje dzieci, bo chodzą do niej na taniec dla dzieci. Wrocław co prawda jest dużym miastem i tych placówek jest naprawdę dużo, ale wolę do sprawdzonej chodzić.
   

Poleć forum