reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywność fizyczna przed i po ciąży

reklama
Witam
W czerwcu zostałam mamą po raz drugi i siedząc w domu przychodzą mi różne pomysły do głowy m.in. takie że muszę zmienić swoje życie, czyli nie wracać do pracy po urlopie macierzyńskim tylko zrobić coś dla siebie i innych. Przyszło mi do głowy żeby organizować zajęcia fitness dla mam z wózkami (wiele kobiet poszło by na zajęcia tego typu ale nie ma co zrobić z maleństwem wię problem rozwiązany zabieramy dziecko ze sobą:) co sądzicie o czymś takim?mam na oku zrobienie kursu który uprawni mnie do prowadzenia takich zajęć (bo niestety nie mam jeszcze takich kwalifikacji)
Moje pytanie jest takie czy byłybyście chętne chodzić na takie zajęcia? A może chciałybyście też zrobić taki kurs (szukam chętnych osób)?
Jeśli macie pytania to piszcie na adres justysia2504@wp.pl
Pozdrawiam
 
Do góry