reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywny maluch a bezpieczenstwo dziecka w brzuchu

K

Kasia2301

Gość
Witam! Mam malego synka, ktory jest bardzo aktywny. Jestem obecnie w ciazy. Czesto podczas zabawy czy snu ( syn spi ze mna ), zdarza sie, ze maly mnie kopnie lub delikatnie skoczy. Stram sie lagodzic te odruchy, ale czasem sie nie udaje. Czy jest to niebezpieczne dla dziecka w brzuchu?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej tez jestem w takiej sytuacji a generalnie raz upadł mi na brzuch całym swoim ciężarem z zaskoczenia i tez się zastanawiałam czy wszystko ok lekarz wyjaśnił ze wiadomo unikać sytuacji ale gdyby to było coś poważnego to pierwsze co to krwawimy ... na usg krwiaków nie było wiec jest ok ale musimy uważać
Hej tez jestem w takiej sytuacji a generalnie raz upadł mi na brzuch całym swoim ciężarem z zaskoczenia i tez się zastanawiałam czy wszystko ok lekarz wyjaśnił ze wiadomo unikać sytuacji ale gdyby to było coś poważnego to pierwsze co to krwawimy ... na usg krwiaków nie było wiec jest ok ale musimy uważać
 
Rozwiązanie
Do góry