reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Albothyl... Czy któraś stosowała?

AlexLicja2014

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2020
Postów
40
Witam jeszcze raz 😊 kilka tyg temu odebrałam średnie wyniki badań z cytologi. Dysplazja szyjki macicy (cin1) lub zmiany śródbłonkowe spowodowane zakażeniem HPV. Dostałam globulki albothyl, jak dostanę okres to po nim na kolposkopie . W między czasie brałam luteine na unormowanie @. Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Pan biorac ten albothyl miała silne plamienie? Stara brunatna krew!? Czy mam to zaliczyć do okresu!? Bo zaczęło się to dziać zaraz po odstawieniu luteiny w 28 dc. Juz mija 40dc a ja nie czuję się jak na okres, nawet mam ochotę na sex co przed okresem nie byłam zbyt chętna. Proszę o odpowiedź. Ps. W ciąży nie jestem. Dziękuję 😊
 
reklama
Brałam ponad dekadę temu. Ale nie pamiętam żebym miała przy tym jakieś plamienia. Dopiero pod koniec jak sama próbowałam wyjąć z siebie ten naskórek który się złuszczał, to poplamiłam chwilę ale na różowo.
 
Do góry