reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Albothyl... Czy kt贸ra艣 stosowa艂a?

Do艂膮czy艂(a)
12 Lipiec 2020
Post贸w
13
Rozwi膮zania
0
Witam jeszcze raz 馃槉 kilka tyg temu odebra艂am 艣rednie wyniki bada艅 z cytologi. Dysplazja szyjki macicy (cin1) lub zmiany 艣r贸db艂onkowe spowodowane zaka偶eniem HPV. Dosta艂am globulki albothyl, jak dostan臋 okres to po nim na kolposkopie . W mi臋dzy czasie bra艂am luteine na unormowanie @. Chcia艂abym si臋 dowiedzie膰, czy kt贸ra艣 z Pan biorac ten albothyl mia艂a silne plamienie? Stara brunatna krew!? Czy mam to zaliczy膰 do okresu!? Bo zacz臋艂o si臋 to dzia膰 zaraz po odstawieniu luteiny w 28 dc. Juz mija 40dc a ja nie czuj臋 si臋 jak na okres, nawet mam ochot臋 na sex co przed okresem nie by艂am zbyt ch臋tna. Prosz臋 o odpowied藕. Ps. W ci膮偶y nie jestem. Dzi臋kuj臋 馃槉

reklama

Madlein

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
24 Marzec 2010
Post贸w
1 720
Rozwi膮zania
0
Bra艂am ponad dekad臋 temu. Ale nie pami臋tam 偶ebym mia艂a przy tym jakie艣 plamienia. Dopiero pod koniec jak sama pr贸bowa艂am wyj膮膰 z siebie ten nask贸rek kt贸ry si臋 z艂uszcza艂, to poplami艂am chwil臋 ale na r贸偶owo.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Nad偶erka i Albothyl Zdrowa mama 4
D Ci膮偶a z krwiakiem - czy kt贸ra艣 z mam si臋 z tym zmaga? Przysz艂e mamy 20
N Osteopata - kolki czy kt贸ra艣 pr贸bowa艂a tego zabiegu Potrzebuj臋 porady 0
Magdaa..K123 Estrofem..czy kt贸ra艣 bra艂a ? Potrzebuj臋 porady 7
Izabella_2027 Czy kt贸ra艣 z mamusiek zasz艂a? Staramy si臋 8
Suzie_suzanna Czy kt贸ra艣 te偶 tak mia艂a ? Potrzebuj臋 porady 7
mimi19 Czy kt贸ra艣 z Was zamierza rodzi膰 w tym Szpitalu Biela艅skim w W-wie w najbli偶szych tygodniach ? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
K MCZ Mys艂owice. Czy kt贸ra艣 z Pa艅 ma jakie艣 do艣wiadczenia Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 1
Monika11118 Mia艂a kt贸ra艣 z was implant antykoncepcyjny? Potrzebuj臋 porady 0
U Czy kt贸ra艣 z Pa艅 bra艂a ten lek ? Potrzebuj臋 porady 0
P Czy kt贸ra艣 z was tez tak mia艂a ? Potrzebuj臋 porady 5
P Czy to co艣 z艂ego? Kt贸ra艣 z was tez tak mia艂a ? Potrzebuj臋 porady 3
M Dziewczyny kt贸ra艣 wie o co tu chodzi??? Potrzebuj臋 porady 0
nowamloda12 Dziewczyny doradzicie? Czy kt贸ra艣 z was tak mia艂a? Potrzebuj臋 porady 9
Y 39 dc i dalej nic-mia艂a tak kt贸ra艣 z Was? Staramy si臋 7
Magdaa..K123 Czy kt贸ra艣 z was tak mia艂a ? Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 2
T Czy kt贸ra艣 bra艂a antybiotyk Dalacin C w ci膮偶y? Potrzebuj臋 porady 5
L Czy kt贸ra艣 tak mia艂a Potrzebuj臋 porady 1
Izabela Osika Cycklo 3 Forte - kt贸ra艣 przyjmowa艂a? Potrzebuj臋 porady 13
Misiaella Cewnik dj, czy kt贸ra艣 mia艂a lub ma? Zdrowa mama 10
W Staranie o dziecko, czy kt贸ra艣 tak mia艂a? Potrzebuj臋 porady 5
S dziewczyny pomo偶ecie czy kt贸ra艣 z was ma P.C przeciwko os艂onie przejrzystej ++ mam szans臋 ? Potrzebuj臋 porady 0
L Aaa..mo偶e kt贸ra艣 z Was tak mia艂a? Potrzebuj臋 porady 1
S czy偶by jednak fasolka, mo偶e kt贸ra艣 z Pa艅 mia艂a podobne objawy? Potrzebuj臋 porady 10
P Czy te偶 tak kt贸ra艣 z Was mia艂a? Potrzebuj臋 porady 6
flamma87 Relaktacja - czy kt贸ra艣 z Mam posiada do艣wiadczenie? 呕ywienie 47
Piaska HSG-czy kt贸ra艣. z Was robi艂a. w 艁odzi? 艁贸d藕 5
Alajah Por贸d w domu - czy kt贸ra艣 to przechodzi艂a? Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 17
barbarka1611 Szpital w Haarlemie na zuid, kt贸ra艣 rodzi艂a? Mamy z Holandii 0
O Orzechy pior膮ce- kt贸ra艣 stosuje? Eko - rodzina 26
V Por贸d wywo艂ywany oksytocyn膮 czy zawsze gorszy? Ma kt贸ra艣 inne odczucia? Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 15
M Mo偶e kt贸ra艣 mnie zrozumie Relacje rodzinne 0
Myrsini W贸zki iCandy, Stokke, Easy Walker posiada kt贸ra艣? Plotki w贸zkowo - kole偶e艅skie 6
iwona76 IV st. uszkodzenia porodowego. Czy kt贸ra艣 z was to mia艂a? Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 21
kulka79 czy kt贸ra艣 z Was rodzi艂a w Tr贸jmie艣cie? Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 4