reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
jejku jakie śliczne dzieciaczki!!!
Bartuś super sobie już radzi! fajny śmieszek :)
Milenka Kasi jakie ma super włoski, śliczna dziewczynka!
jejku jak ja dawno nie widziałam Natanka i Zosi!! piękni są, ona delikatna dziewuszka, on przystojny kawaler :)))
a Hanka faktycznie w swoim żywiole :D najfajniejsza fotka na zjeżdżalni, jak z impetem na nią wpada - świetna :D
a Agapkowa fasolinka jaka super widoczna!! piękne zdjęcie maluszka :)))

a to mój działkowicz z koleżanką Zosią od Kejt (cały czas ją chciał przytulać :D)
DSC_0983.JPG

SAM_0593.JPG
 
Agapa - gratuluję i zazdroszczę:tak:
Monikasiu - jaki śliczny cherubinek! Ale współczuję Ci, gdy będziesz musiała małą ukarać, gdy coś przeskrobie. Spojrzy tymi oczętami i... co?!:-D
PS. A kot nie dostaje w kość? Bo nas podwórzowy i owszem. Jak Zosia widzi kota, to woła "kszsz" i... CAP za futro, ogon, ucho i co się tam jeszcze napatoczy.
Tygryniu a Sebastian to cały Tomek i kropka!
 
reklama
Agapa - gratuluję i zazdroszczę:tak:
Monikasiu - jaki śliczny cherubinek! Ale współczuję Ci, gdy będziesz musiała małą ukarać, gdy coś przeskrobie. Spojrzy tymi oczętami i... co?!:-D
PS. A kot nie dostaje w kość? Bo nas podwórzowy i owszem. Jak Zosia widzi kota, to woła "kszsz" i... CAP za futro, ogon, ucho i co się tam jeszcze napatoczy.
Tygryniu a Sebastian to cały Tomek i kropka!
Kochana to w czym problem:-D
tygrynko ale masz łądnego syna ...:-D:tak:
 
Do góry