reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
już mnie dawno nie było....aż wstyd :/
Obejrzałam fotki waszych skarbów...wow...jak ten czas szybko leci!
W największym szoku byłam że Anisen ma już dwie pociechy!!! :szok: spóźnione Gratulacje!!! :)
Pozdrawiam was ciepło i wieczorkiem postaram się wrzucić zdjęcie Olinki- niedługo jej wyprawiamy 2 urodziny :)
 
monikasia, jakbym swoją Anię widziała, jak tylko może się czymś wysmarować to jest przeszczęśliwa. Śliczna dziewczynka i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek - bo jakoś kilka dni nie zaglądałam:sorry2:
 
Monika no niezle sie Twoja corcia wysmarowala :-D:-D

Madzia a gdzie zdjecie Twojej coreczki ??

Rossa jaka slicznotka z Anulki,i jakie ma kucyczki :tak:
 
Dzieciaczki sa sliczne:)

A o to mój dwulatek:)
 

Załączniki

  • DSC02597_mini.jpg
    DSC02597_mini.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 136
Madziu dziękuje :)

Jej wchodzę i jestem zachwycona maluszkami. jej a Emisia kremikowa mnie rozczuliła :)) Cudna jeast. A Bartuś taki dorosły dwulatek, a i Madzia prześlicznie wyglądasz, Ania slodka dwulatka, Raduś kawał maluszka. jej nie pamietam co miałam jeszcze napisać a do tego mnie Kinga ciągnie za rękę tak że mi ją mało nie wyrwie razem z kolanami ;)

a to moja dwuletnia Kinia na malutkim urodzinkowym przyjątku:
DSC09774.jpgDSC09779.jpgz babciami

DSC09909.jpgKubuś śmieszek
 
reklama
Do góry