reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Losek ładnasalamba-sarvangasana, tylko bym jescze skierowala czubeczki palcow do dolu (praca lydki) i podkrecila kosc ogonowa ;):p Takie moje zboczenie tym bardziej ze dawno nie bylam na sali i nie widzialam sie z "joginami" :( :p:p:p

Teraz ja :) juz sie pokazywalam w jedym watku ale ten jest bardziej stosowny.
zdjecia sa sprzed kilku dni z wakacji w jastarni

1. ja i moj muskul
1.ja slucham i spiewam z kasia nosowska :p

na koncu ja z moja kolezanka kasią :):):)
 

Załączniki

  • IMG_0304.jpg
    IMG_0304.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 89
  • IMG_0435.jpg
    IMG_0435.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 86
  • 110441.jpg
    110441.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 68
  • PC057118.jpg
    PC057118.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 81
  • PC057115.jpg
    PC057115.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 77
  • Kasia i Marta w ZOO 003.jpg
    Kasia i Marta w ZOO 003.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 76
reklama
We wrześniu już będziemy miały wszystkie fajne widoczne brzuszki :D Ja jak na razie nie mogę przyzwyczaić... jak ubieram obcisłą bluzkę to wydaje mi się jakbym pojadła czekolady z tydzień... hehehe
dokładnie zgadzam się z Toba Ilonaa po wakacjach się pochwalimy pięknymi okrąglutkimi brzuszkami:) I wszyscy będą podziwiać:):):):)
 
Hej Dziewczynki wklejam Wam fotki :-):-):-):-)
12tydzien i 3 dni, 6cm. Pierwsze zdjecie z profilu a na drugim z gory macha do Was lapka ;-)

20090713309.jpg20090713311.jpg
 
reklama
Do góry