reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Super Dzidzia :-) Napisz jeszcze ile ma już "wzrostu" :-D

shingle - całe 25,84 mm... Olbrzym...;-)

- No i co i tak jest superowa!!!

Zobaczcie co mi sie dzieje z brzuchem wieczorem... ma sa kra....

Kejt-też mam taki balonik. wieczorem zazwyczaj 5-6 miesiąc. Masz fajniutki ciążowy brzusio!


Wróciłam od doktora :)

Prosto do pracy i taka jestem wzruszona że nie mogę się w ogóle skupić na niczym... Nasz maleńki człowieczek ma całe 2 cm :) (8w5d) i pomachał dziś do mnie swoją tyciunią pięciopalczastą łapką...

Pan doktor mówi że wszycho jest super :) Następna wizyta 11 sierpnia:)

Kejt- suer zdjęcie! Jaki fajny mały ludzik.

Dziewczyny....
To popatzrcie na moj!! Moj w ogole nie jest duzy :-( :-p a 13 tydzien (zrobione przed chwilka) ... Hmmm....

Zobacz załącznik 149375

Losek- ty chudzinko!!! Ale banieczka fajniutka.
 
Losek mam nadzieję, że chociaż troszkę :-p 4-5 miesięczne dziecko już jest chętne do różnych atrakcji przy pomocy Mamusi bądź Tatusia :-p
 
reklama
Do góry