reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album ze zdjęciami maluszków

reklama
To moze niech tutaj wklejaja zdjecia dziewczyny ktore nie maja jeszcze dostepu do zamknietych dzialow, co? Bo ja chyba wole na zamknietym jednak wklejac :-)
 
pati Michalinka jest boska, a te włosiska:szok: to Wam się pięknie usnęło, możesz wkleić 5 zdjęć na raz, nie będziesz musiała tyle postów pisać;-)
mam nadzieję, że nie gniewasz się za tamten wątek:zawstydzona/y:
a tutaj dziewczyny też na pewno kilka fotek wkleją:tak:
ja na przykład wkleję;-)
 
no to się cieszę:-):-):-) i jestem pewna że się zaprzyjaźnimy;-)
widzę, że wklejasz przez załącznik, to klikająć w czasie odpowiedzi w klawisz zarządzaj załącznikami otwiera się nowe okienko i w nim możesz wysłać 5 załączników (zdjęć) potem zamykasz to dodatkowe okienko i zatwierdzasz odpowiedź, i już widzimy Michalinkę 5-krotnie:-p
 
reklama
Do góry