reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album ze zdjęciami maluszków

reklama
Niestety, nie mogę wejść, otrzymuję informację:

Itinea, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.]
rozumiem, że nie mogę wejść, co powinnam zrobić, żeby móć?
 
To jest watek dla mam ktore sa tu od samego poczatku ," lipcoweczki zamknie" to kilka dziewczyn ,ktore dobrze sie znaja .
 
reklama
Myslę że ten kto zakładał ten wątek powinein to zmienić. Również jestem od samego początku na wątku , są tam zdjecia Bartoszka a nie mogę wejśc to nie jest sprawiedliwe !!!!
 
Do góry