reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

album

madzia90

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
otóż jak mogę usunąć album ?
jak wchodze na profil to go widze tak

a jak naciskam na album to się pokazuje strona główna albumów

i nie wiem co zrobić :(

:wściekła/y:

reklama

mamaczarusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
jak wchodzisz w album i masz już wszystkie zdjęcia pokazane to mniej wiecej po prawej stronie masz "edytuj obrazki" i "edytuj album" wchodzisz w edytuj album i jest opcja "usuń album":tak:

madzia90

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
tylko że u mnie się właśnie nie pokazuje ten album :(
wchodze i nie widać moich zdjęć tylko właśnie strona główna albumów

maonka

Mama: 1.4.2010 & 1.2.2013
Miasto
opolskie
Rozwiązania
0
Nie wiecie czemu u mnie nie widać z boku zdjęcia, które dodałam ? W moim profilu jest, a jak piszę wiadomość na forum to nie ma :confused:

madzia90

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
dalej mam ten problem.. dalej widzę to

ale nie da się tam wejść ani usunąc..

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry