reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Album

empolan

listopad '05 wrzesień '09
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Aniaslu napisała, że "zrobi" ;) Terminu nie podała, więc czekamy... :)

reklama

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
czy to oznacza że do naszego wątku ze zdjęciami nie ma juz dostępu nikt inny???? i mozna bezpiecznie wklejac zdjęcia???
czy będzie ten wątek przeniesiony gdzie indziej???

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
znalazłam watek zamkniety mam listpadowych w albumie rodzinnym tylko jest jeszcze pusty, tak wiec dziewczyny do dzieła ;D

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
Kunda powiedz jak sie tam dostałaś, bo ja nie mogę znależć, albo podaj linka, bo ja sierota jestem do 'Mam siedzących w domu" tez wchodzę przez linka, bo nie widzę tego

ania_77

Mama Marcinka i Julki
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Ja tez znalazłam dojście. Pycha uprzedziłaś mnie bo już miałam zacząc zadawać te same pytania :) Tak więc dziewczyny przenosimy się :)

reklama

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Pycha ciesze sie ze znalazłas ;D szybciej sie tak wchodzi niz przez linka :D

Polecamy

null

null

Nowe wątki