reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album

aniam13

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2005
Postów
514
Dziewczyny znacie moze jakieś Albumy internetowe gdzie mogłybyśmy unieszczać fotki naszych maluszków?
Każda z nas znała by hasło dostepu i nikt postronny nie mógł by sie tam dostać?
Bo teraz kieby wątek z fotkami jest zablokowany to nie można dodawać już zdjeć :mad:
 
reklama
hm,no bo to nie chodziło o zamkniecie tego wątku tak po prostu tylko zeby ktoś postronny mógł nie obejrzeć a my żebyśmy mieli do niego normalny dostęp wraz z umieszczaniem zdjeć... tak jak na innych wątkach np.sierpniowych... ::) napisał ktoś w końcu do aniaslu ???
 
No to ja napiszę do aniaslu. Tylko najpierw prośba do Madzi o odblokowanie wątku. Chodzi o to, żeby do tych poprzednich zdjęć i do następnych nie miały dostępu osoby postronne. Lista osób, które miałyby dostęp mogłaby być taka:
Madzia_33
justynaj
efka21
aniam13
madziunia
Almetka
klementynka
Kalina
Jusia22
Naturella
eg16
cammi
Emih
karolinna
Pycha
Ciapaczek
Zaba
Kunda
hayne1
Anulka59
AsiaM
L4dY=bIrd
elusia79
Emi_25
OlaK
estenskar
zuzanka2005
Asik i Julia
diablica2
ithildin
dominika2000
ania_77
niteczka
empolan
Tu są te „listopadówki”, które zamieściły zdjęcia swoich dzieci w „Listopadowych dzieciaczkach”. Całkiem nas sporo :) Jeżeli kogoś pominęłam albo przekręciłam nick proszę o sygnały :) Jak w wątku będzie już można znowu umieszczać zdjęcia to wystosuję odpowiednie pismo do aniaslu ;) Chyba, że może to zrobić tylko założycielka ??? Jakby co lista już jest. Na razie nie ma sensu walczyć o zamknięcie dostępu dla zamkniętego wątku ;)
 
empolan super !!! Ty to masz głowę na karku bo ja nie wiedzialam jak się za to zabrać ::)
Napisałam juz do Madzi na priv o odblokowanie watku :laugh:
 
Madziu chyba ci sie udalo :laugh:
pregnant004.gif
 
udało się ale nie wiem czy za zasługa moderatorki czy po prostu była to chwilowa niedyspozycja mojego kompa
 
Długo mnie nie było... powiedzcie co i jak z tym zablokowanym wątkiem w końcu??
empolan jesli ta lista jest na coś potrzebna albo poszła w świat ;) to muszę zglosić uwagę - zjadłaś jedną literkę, jestem ithildin.
 
reklama
Do góry