reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album

reklama
czy to oznacza że do naszego wątku ze zdjęciami nie ma juz dostępu nikt inny???? i mozna bezpiecznie wklejac zdjęcia???
czy będzie ten wątek przeniesiony gdzie indziej???
 
znalazłam watek zamkniety mam listpadowych w albumie rodzinnym tylko jest jeszcze pusty, tak wiec dziewczyny do dzieła ;D
 
Kunda powiedz jak sie tam dostałaś, bo ja nie mogę znależć, albo podaj linka, bo ja sierota jestem do 'Mam siedzących w domu" tez wchodzę przez linka, bo nie widzę tego
 
Ja tez znalazłam dojście. Pycha uprzedziłaś mnie bo już miałam zacząc zadawać te same pytania :) Tak więc dziewczyny przenosimy się :)
 
reklama
Do góry