reklama

Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum

Temat na forum 'Archiwum mam kwietniowych'11' rozpoczęty przez joll, 7 Sierpień 2010.

1. joll

joll Fanka BB :)

naforumusg.jpg

KOCHANE KWIETNIÓWECZKI
    MYŚLĘ, ŻE TO ODPOWIEDNIA PORA NA NOWY TEMAT
    PARĘ Z NAS ZOBACZYŁO JUŻ SWOJE SKARBY
    MAMY JUŻ PIERWSZE ZDJĘCIA NASZYCH FASOLEK

nasza fasolinka 6t1d prawie 4mm szczęścia

Imageshack - naforumusg.jpg

Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2010
  2. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Pomysł na temat super! Ja na swoje USG njeszcze muszę poczekać conajmniej do października, bo u nas robią dopiero w 12-13 tygodniu.

3. reklama
  4. a_gala

a_gala Fanka BB :)

ja mam jedno zdjecie z usg robionego w 5 tc, ale groszek jest na nim taki malutki, ze prawie go nie widac ;) za tydzien, ma kolejne, to moze wtedy uda mi sie cos wstawic :)

5. krakowianka85

krakowianka85 Fanka BB :)

6. ..aenye

..aenye Mama grudniowa'06

sliczne sloneczka wasze :-) juz nie moge sie doczekac, by swoje zobaczyc :-)

7. iwonaryki

iwonaryki Zaciekawiona BB

Witajcie:) Ja dopiero jestem w 4 tygodniu ciązy więc nawet pewnie nic nie widać może jakąś małą drobinkę :):* Jesteśmy z moim narzeczonym bardzo szczęśliwi z powodu dzidzi wspólnie wychowujemy mojego 6 letniego synka:):** Mój syncio będzie miał za pare miesięcy rodzeństwo;);D

8. shilla72

shilla72 Fanka BB :)

wkleje jutro fotke z usg bo maz musi drukarke podlaczyc hie hie pozdrawiam wszystkie mamusie piekne wasze fasoleczki niech sie dobrze chowaja i rosna jak na drozdzach

9. lenka1983

lenka1983 Fanka BB :)

Witam kochane mamusie.
    To moja pierwsza fasolka. 24.08 miała 4,9mm,a już 27.08 0,57cm.Serduszko bije!
    Tak częste Usg robione jest u mnie ze wzgłędów kontrolnych -pisałam o przyczynach o tym w temacie "Kwiecień 2011'.
    Kolejne Usg za tydzień w sobotę -zobaczymy jak urośnie :)

10. reklama
  11. Mamusiaaaa

Mamusiaaaa Zaciekawiona BB

dida2.jpg
    Fotka z 31 sierpnia:)

12. krakowianka85

krakowianka85 Fanka BB :)

Mamusiaaa, ale masz już wielkie Maleństwo. :)

Poleć forum