reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum

reklama
to byl 12tydzien??? Ludzie pierwszy raz widze 3D z 12tygodnia. to normalne dzieciatko:)
jak nie chlopak? To co to miedzy nogami ma?
 
Aniasek piękne zdjęcia,powiem szczerze że jak spojrzałam za pierwszym razem też od razu pomyślałam że to chłopiec:)...zdjęcia boskie :)
 
Dziewczynki dołączam nasza kruszynkę jak ssie paluszek (troszke nie wyraźne bo robiłam zdjęcie fotki z usg)
i jej domeczek :-)
 

Załączniki

  • brzuszek 18 tydzień.jpg
    brzuszek 18 tydzień.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 86
  • USG 17 tydz.jpg
    USG 17 tydz.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 99
poranny:-) ale raczej nie mam różnicy w rozmiarze rano i wieczorem, przynajmniej nie zauwazyłam :tak:
Czasem tylko zdarza się być trochę bardziej wypukły od przejedzenia:-D
 
reklama
o jezu u mnie jest ogromna!!!!! rano mam mala fasolke ,a wieczorem jestem gotowa do porodu normalnie :D:D:D hehe masakra :p
 
Do góry