reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alergia a homeopatia

nikt sie nie oszukuje,a żeby wydawać takie komentarze to trzeba NAPRAWDE posiadać odpowiednią wiedzę, a komentarz o wierze katolickiej nijak sie ma do homeopatii,warto czytać konkretna literature a nie pseudo opinie nie wiadomo skąd.Polecam zagłębić się trochę w tym temacie a potem wydawać komentarze.ja prowadze moje dzieci kilka lat na homeopatii,nie używam żadnych innychleków,nawet w ekstremalnych sytuacjach i polecam każdemu:-D pozdrawiam!
 
reklama
A możesz wytłumaczyć dlaczego homeopatia jest wbrew wierze katolickiej?
Jakakolwiek będzie odpowiedz...cieszę się, że nie przynależę do żadnej autorytarnej doktryny takiej np. jaką niewątpliwie jest kościół katolicki.
Pozdrawiam wszystkich zbających o zdrowie!
 
Nie dajcie się oszukać homeopatii!!!! Przede wszystkim nie stosuje się tego leku u osoby alergicznej. Dosyć wiem o tych lekach. One może i pomagają ale są wbrew wierze katolickiej!!!


To nie jest forum katolickie ani zadne religijne, wiec nie jest to miejsce na indoktrynację. Miej trochę wyczucia.
Tutaj pisza rodzice, ktorzy troszcza sie o zdrowie swoich dzieci. Jezeli katolicy pozwalaja na cierpienie dziecka i nie probuja mu pomoc, to wspolczuje ich dzieciom.

Wracajac do tematu - sama od lat jestem alergikiem i lecze sie wszelkimi sposobami. Tylko homeopatia dziala na dluzej i bez skutkow ubocznych. Medycyna konwencjonalna albo nie dziala, albo krotko, a objawy uboczne sa coraz mocniejsze. Teraz moj bratanek - uczulony na prawie wszystko - po bezskutecznym leczeniu allopatycznym i wieloletnim odczulaniu zaczyna brac leki homeopatyczne. Jest drobna poprawa, trzymam kciuki, zeby bylo coraz lepiej.
 
Do góry