reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alergia a homeopatia

Dołączył(a)
26 Lipiec 2006
Postów
5
U naszego 9 miesięcznego synka jakiś miesiąc temu pojawiła się wysypka na plecach. Dużo ulewał, spał kiepsko, dużo sie kręcił i był bardzo pobudliwy. Dostaliśmy leki homeopatyczne przeciw alergii, ale jakoś na razie nie pomogło. Drugi homeopata stwierdził, że mały ma problemy z wątroba i trawieniem i to trzeba leczyć. Kropelki Homeodose 18 nic nie dały, więc właczyliśmy granulki Selix/Rhus comp. Odtąd mały robi luźne kupki 5-6 razy dziennie po trochu - a wcześniej raz dziennie. Smarujemy też maścią różaną, chyba łagodzi swędzenie, bo mały lepiej śpi. Ale wysypka rozlewa sie na całe plecy. Nie mam pojęcia co powoduje uczulenie - żadnych wielkich zmian w diecie nie było . Czy ktoś z Was wyleczył dziecko dzięki homeopatii?
 
reklama
Niniejszym informuję, że alergia u Bartka nie wiadomo na co, została pokonana! Od ponad tygodnia czyste plecy, wysypka zniknęła. Lekarz powiedział, że tak częste wypróżnienia to był objaw oczyszczania organizmu. Teraz znowu jest normalnie, dziecko je wszystko, łącznie z naszym, dorosłym jedzeniem - oczywiście w małych ilościach. Jest pogodne i łobuzuje na całego. Tak więc po 5 tygodniach leczenia okazało się, że homeopatia działa, zresztą lekarka mówiła, że daje 100% gwarancji skuteczności, bo sama wyciągnęła m.in. swoja córeczkę z bardzo ciężkiej alergii. Polecam leczenie homeopatyczne:-)!
 
Mój 4mies. synek Wiktor od 1 mies. był na lekach homeopatycznych, otóz miał problemy z robieniem kupek, mocno napinał się , brzuszek go pobolewał,:no: pediatra w przychodni stwierdził że samo przejdzie po wprowadzeniu nowych pokarmów. Wybrałam sie do homeopatki zapisała
odpowiednie granulki i po problemach z kupką.Osobiście polecam kuleczki homeop.,w przyszłości z wszelkimi problemami kieruje się do homeopaty:-)
Najważniejsze że leki te nie szkodzą!!!!
 
Tez sie zastanawialam czy nie isc ze swoim synkiem do homeopaty, ale cos nie moge sie wybrac. Moze moglbyscie polecic mi kogos z Warszawy ?
 
I mi to dalo do myslenia bo ostatnio od miesiaca walxczymy z wysypka i kupe lekarstw mi lekarze przepisuja w tym masci sterydowe ale ile mozna ja juz nie chce dziecka tym faszerowac.W poniedzialek gdzies sie musze wybrac do homeopaty i zobaczymy:) Tylko szczerze powiedziawszy to nawet nie widzialam gdzie taki lekarz przyjmuje?
 
Iwonka kilka lat wstecz byłam w Warszawie u homeopaty na ul. Miłej. Nie pamiętam jak on się nazywał :no: Ale na Miłej jest też apteka, gdzie można kupić leki homeopatyczne w granulkach i robione. Tam pewnie bedą znali tego gościa u którego ja byłam. Jest skuteczny. Mnie pomógł bardzo.
 
Moja coreczka jest uczulona na produkty mleczne, jajka i gluten. Miala czerwona wysypke na calym ciele i przesuszona skore na nozkach, plakala. Moja mama mowila mi, ze jako dziecko mialam to samo, tylko ze dostalam masci sterydowe. Przesuszona skore mam do dzis.
W przypadku mojej corki zarowno diagnoze, jak i leki postawila/przepisala dr Rok-Pietkiewicz, lek. pediatrii i homeopata z W-wy.
Pomoglo od razu! Bardzo polecam.
 
reklama
Nie dajcie się oszukać homeopatii!!!! Przede wszystkim nie stosuje się tego leku u osoby alergicznej. Dosyć wiem o tych lekach. One może i pomagają ale są wbrew wierze katolickiej!!!
 
Do góry