reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alergia a materac do spania

Dołączył(a)
18 Lipiec 2011
Postów
8
okazało się że syn-już nie taki mały- ma alergie na roztocza
zaczynam rewolucję w domu, czyli walka z dywanami, bibelotami -czytaj zbieraczami kurzu itp
lekarz zasugerował też zmianę materaca
ale nie powiedział konkretnie na jaki go zmienić
alergia dla nas to coś nowego, nie wiele jeszcze wiem a czas goni
więc proszę o pomoc- jaki materac powinnam kupić aby zminimalizować rozwój roztoczy?
 
reklama
jak dziecko juz nie jest takie male to moze kup jakis materac antyalergiczny niekoniecznie dla dzieci-jest dosc duzy wybor.do tego dokupilabym tez koldre i poduszke AA
 
śpi na tapczanie
więc trudno określić co tam jest
teraz zmieniamy cały pokój
więc chcemy kupić coś co nie będzie niespodzianką
juz jesteśmy po malowaniu ba nawet podłogi zmieniliśmy na panele które łatwio się myje

oczywiście może być juz pełnowymiarowe łóżko jak dla osoby dorosłej
ale materac - dużo czytałam
np o pokrowcach
zaciekawił mnie taki
Medicott Silver

Pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny Medicott, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez bardzo długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w temp. do 60°C. Dodatkowa aplikacja Silver w pokrowcu działa antybakteryjnie oraz antystatycznie.

co o tym myślicie, ktoś z was używa materacy w takich specjalnych pokrowcach
 
Warto się naprawdę dobrze zastanowić przed kupnem materaca i porównywać oferty, bo to zakup na długie lata, a ceny dobrych materacy antyalergicznych też mogą dać nieźle po kieszeni Najważniejsze, żeby materac posiadał zdejmowany pokrowiec, żeby można było często go prać- to, niestety, konieczność w przypadku alergików. Sporo informacji o różnych typach materacy znalazłam też tutaj: Materac dla alergika i astmatyka / Kurz / Dom bez alergii / Wszystko o alergii - MojeAlergie.pl
 
naczytałam sie już tyle że i tak nic nie wiem
a syn wraca od dziadków no i dalej z zakupem zwlekać juz nie mogę

pokrowiec zdejmowany to jest dla mnie oczywiste i logiczne
ale co do środka
a może lateks naturalny?
 
reklama
Do góry