reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alergia na kurz i roztocza a dom /// preparat ALERGOFF

Zgadzam się z Tobą. Jeżeli chcemy wyczyścić tapicerkę z kurzu i roztoczy (mamy w domu alergika), to zamawiamy usługi czyszczenia parowego, płacimy 100zł i jest spokój. Nie uśmiecha mi się płacić 10 tysięcy złotych za profesjonalne urządzenie, bo:
- po pierwsze nie miałbym gdzie tego trzymać, ponieważ mieszkam w bloku
- po drugie szkoda mi wydać tyle kasy

A co do Roco-Clean, to możesz podać ich stawki i zakres usług? Będę wdzięczny.
 
reklama
Oczywiście badania to podstawa. Trzeba być pod opieką lekarza, a alergia na kurz nie jest tak błaha wcale. Ja, poza badaniami, staram się utrzymywać czystość w domu i co pewien czas robię ozonowanie, przyjeżdża firma - teraz jest to Airozone, już sprawdzona - i robią swoje. CHyba to najlepszy sposób, żeby oczyścić powietrze w domu z kurzu itd.
 
Do góry