reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia na laktoze jak to u Was było?

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Hej jak w temacie. Opiszczie jak u Was okazalo się, że dziecko uczulone jest na laktoze ? Jakies badania? Mleko? Objawy? Podpowiedzcie wszystko co.moglo by mi pomóc w postawieniu diagnozy u nas i pomocy dziecku.
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć. Ja i syn jesteśmy obciazeni genetycznie nietolerancja laktozy. I jeszcze w ciąży kupiłam zestaw do pobrania próbki dla córki, aby sprawdzić czy ona również ma te nietolerancję. Zanim przyszły wyniki to jak tylko zjadłam sladowa ilość nabialu to corka miala wysypkę i robiła zielone kupy. Karmimy się piersią, wiec ja całkowicie zrezygnowałam z nabialu i produktów zawierających mleko i laktozę.
Badania potwierdziły nietolerancję laktozy u córki.
Robiliśmy badania genetyczne.
Cześć. Ja i syn jesteśmy obciazeni genetycznie nietolerancja laktozy. I jeszcze w ciąży kupiłam zestaw do pobrania próbki dla córki, aby sprawdzić czy ona również ma te nietolerancję. Zanim przyszły wyniki to jak tylko zjadłam sladowa ilość nabialu to corka miala wysypkę i robiła zielone kupy. Karmimy się piersią, wiec ja całkowicie zrezygnowałam z nabialu i produktów zawierających mleko i laktozę.
Badania potwierdziły nietolerancję laktozy u córki.
Robiliśmy badania genetyczne.
 
Rozwiązanie
Do góry