reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia na mleko krowie czy kolki ?

My jesteśmy właśnie po wizycie, lekarza nie jest pewny czy to alergia na bmk, ale zalecił mleko pepti narazie na miesiąc obserwacji. Czyli znowu nie wiadoma a ja boje się kolejnej porażki.. i dziekujemy za wsparcie :)
Rozumiem Twój strach, bo ja też nie wiem dalej na co ta alergia. Ale u nas przynajmniej jest zasądzenie do 2 alergenów.

Z mlek przy skazie jeszcze ponoć mm kozie jest ok, nawet to co znalazłam ma fajny skład. Jak się okaże, że u nas jednak alergia na bmk, to przejdę na kozie...

Będzie dobrze, dojdziecie przyczyny [emoji8] pierwsze miesiące są ciężkie niestety. Maluszek nic nam nie powie, musimy wszystkiego się domyślić. Dawaj znać jak się sytuacja będzie rozwijać :)
 
reklama
Do góry