reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergie dzieciaków

No dokładnie - wydatek 90zł da się "odchorować" a ew. potencjalne korzyści są ogromne :tak: Kurka, w końcu tyle jest spraw na tym świecie, których nie rozumiemy, czemuż biorezonans nie miałby być jedną z nich :sorry2:
Moje obydwie lekarki w podobnym wieku, więc miałam uśrednioną opinię ;-)
 
reklama
Emmila oczywiście i my tyrzymamy kciuki. A o tym biorezonansie to ja wogóle nic nie słyszałam:zawstydzona/y:, ale teraz to z ciekawości napewno sobie poczytam:tak: Zaintrygowało mnie to bardzo....​
 
Emmila-kciuki zacisnete.Ja kiedys mialam takie cos tylko w zwiazku z rzucaaniem palenia.Niie palilam 3 tygodnie:-D:-D:-DNo ale mylse ze to tylko moja slaba silna wola:-DAle tez sprobowalam:tak:
 
Emmila, trzymam kciuki, żeby zadziałało :tak:
ja tam wierzę w takie różne cuda, sama kiedyś leczyłam się u bioenergoterapeuty i zadziałało.
 
Emmila i ja uważam że warto spróbować z tym odczulaniem i trzymam kciuki za Krzysia. :tak:
A propos wapnia nie wiem czy słyszałaś o tym że wapń z mielonych skorupek jaj jest bardzo dobrze przyswajany - z tego co pamiętam jaja trzeba umyć, ugotować, a skorupki zmielić np. w młynku do kawy czy blenderem, ten proszek można dosypywać do jedzenia.
 
Szopka :szok:
Jak wszystko zawiedzie to bedziemy wpierdzielać i jajka w skorupkach :-D
A tak serio to o tym nie słyszałam, ale dzieki za info podpytam lekarza
 
No więc tak:
zgodnie z zapewnieniami pani alergolog ze uczulenia na jajko nie ma młody skonsumował dzisiaj połówkę jajeczka
efekt - wysypka :baffled:
ciekawe co mi teraz powie pani od super magicznych testów.....:dry:
1:0 dla nas
 
reklama
potrzebuje pilnie dobrego alergologa dzieciecego w krakowie!!!!moj Kubus ma takie objawy o ktorych tu piszecie i musze to szybko sprawdzic bo jest coraz gorzej....najpierw byly krostki na brwiach z taka zolta wydzelina,potem pojawila sie ciemieniucha,potem za uszkami:(bylam u pediatry i przepisala i masc robiona i kazala smarowac oilatum tez.po tym mu zeszlo ale za 3 dni pojawilo sie znowu....teraz ma suche czerwone plamy na szyji i na ramionkach.nie wyglada zeby go to swedzialo,ale pod wieczor jest zaczerwienione po kapieli i jak sie spoci czy placze:(wykapalam go w oilatum,ale rano mial jeszce bardziej zaognione:(juz nie wiem co robic.nikt w mojej rodzinie i meza nigdy nie mial alergii...boje sie ze to azs.ma tez katar czasami i dzisiaj rano mial zaschnieta ropke w oczku:(jak znacie dobrego lekarza w krakowie to prosze o pomoc!
 
Do góry