reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergie dzieciaków

reklama
Efilo, powinno samo zniknąć jeśli to od chusteczek :tak:
Ale możesz posmarować jakimś lekkim kremem do buzi dla niemowląt, np. hipp.
Wydaje mi się, że nie ma sensu stosować żadnych masci
 
efilo, raczej małe szanse, że to przez chusteczki, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Jak masz krem oilatum soft, to może złagodzić.

A u nas masakra na twarzy. Byliśmy u mojej mamy gdzie mieszka pies. I Maks wygląda teraz jak poparzony, cała twarz w kropkach... no to mamy kolejny alergen :baffled:. Nie wiem nawet jak to smarować, przecież cała twarz jest w zmianach alergicznych. Małżonek też mnie zdołował, drze się na mnie, że siedzę w necie i wymyślam jakieś okultystyczne metody walki z alergią, ciężko wygrać z jego racjonalnym podejściem do życia. Homeopatia będzie praktykowana u nas potajemnie, czyli dokładnie tak jak okultyzm być powinien ;-).
 
Blanes nam lekarka Zuzi (z Krakowa zresztą :tak:) przepisała maść robioną w aptece (jak Zuzia miała krostki alergiczne na buzi) - po tej maści zniknęło wszystko jak zaczarowane - a maść była bez sterydu:tak:
 
Luka, ta maść o której piszesz to jest z wit. A i E? Jak wyglądała wcześniej skóra Zuzi, bo u nas dziś jest naprawdę tragicznie :-(
 
Blanes - wspolczuje popdejscie meza. Naprawde z calego serca i objektywnie moge ci powiedziec ze wlasnie na alergie Homeo jest super. A tak to Maxio bidulka bedzie sie meczyl do konca zycia z alergia i zazywal tony chemicznego dziadostwa. Szkoda:-(
 
anni, ty się nie martw Maks na pewno odwiedzi homeopatę. To że się małżonek nie godzi, wcale nie znaczy, że będzie wiedział ;-)
 
reklama
Wrócę jeszcze do tematu psów. Strasznie mi szkoda, że pies uczulił Maksa, miałam plan kupić mu na drugie urodziny czarnego labradora :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry