reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergolog czy dermatolog?

Dołączył(a)
31 Styczeń 2009
Postów
3
Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum. Proszę mi doradzić do kogo się udać. Moja córka ma skazę białkową (tak przynajmniej twierdzi nasz pediatra) od 2 miesiąca życia pije Nutramigen. Oczywiście teraz dieta jest o wiele bogatsza. Mała ma już 10 m-cy. Unikamy tych najbardziej alergizujących produktów. Jednak od czasu do czasu Małej pojawiają się takie suche plamki zazwyczaj w tych samych miejscach: na karku, na jednej rączce tuż pod szczepionką i na drugiej w okolicy łokcia, oraz na nóżkach dokładnie na udach. Bywają lekko czerwone. Mam pytanie. Do kogo się z tym udać, do dermatologa czy alergologa? A może tu i tu? Czy to jest AZS? Prosze o radę.
 
reklama
Mamelka - musisz "odwiedzić" alergologa .Twój pediatra powinien was juz dawno do niego skierować :tak::tak::tak:.Z tego co piszesz - Twoja córeczka ma skazę białkową a może sie okazac,że jest jeszcze na coś uczulona.Alergolog pomoze Ci walczyć z tym paskudztwem.Głowa do góry ,dzieci z alergią jest już chyba więcej niż tych bez alergii:tak::tak::tak:.Życzę wytrwałości i pozdrawiam :-)
 
Hej.Mój synek też ma AZS.Od drugiego miesiąca życia leczę go u alergologa.Jego pediatra niestety sama nie była pewna co to jest,a jak się wybrałam do dermatologa to również nie potrafił postawić diagnozy(ale pomimo to leki przepisał:baffled:)Także ja również radzę ci wybrać się do alergologa.
 
Mamelka - musisz "odwiedzić" alergologa .Twój pediatra powinien was juz dawno do niego skierować :tak::tak::tak:.Z tego co piszesz - Twoja córeczka ma skazę białkową a może sie okazac,że jest jeszcze na coś uczulona.Alergolog pomoze Ci walczyć z tym paskudztwem.Głowa do góry ,dzieci z alergią jest już chyba więcej niż tych bez alergii:tak::tak::tak:.Życzę wytrwałości i pozdrawiam :-)


Cześć,
popieram w 100% - jak najszybciej do alergologa i to dobrego alergologa :tak::tak:popytaj na forum na pewno kogoś znajdziesz bo niestety alergolog nie zawsze = specjalista pierwszej klasy :no:
 
Do góry