reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alergolog w łodzi

grzechotka

Grudniowa mamusia Kubusia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2008
Postów
3 617
Miasto
łódź
szukam dobrego alergologa w łodzi mo że byc także prywatny lub w jakiejs przychodni czy szpitalu. Mam nadzieje że sa tu jakies mamy z łodzi i pomoga dzieki:-D:-D
 
reklama
Czesc Ja tez szukam dobrego alergologa.. Jestem z okolic Łeczycy
i niestety nic ... zadnego alergologa dobrego niema który by leczył małe dziecko z astmy...
Zastanawiam sie nad Łodzią i Zgierzem...
pomózcie..
 
Ja pare dni temu w centrum alergologicznym, i jestem bardzo zawiedziona. Myslalam (glupia ludzilam sie) ze jak pojde prywatnie to zajma sie moim synkiem tak jak to powinno byc.
Niczego sie nie dowiedzialam, mowiac ze dziecko ma 7 miesiecy i bierze 9 czy 10 antybiotyk (raz niepotrzebnie bo okazalo sie chorobsko 3 dniowka) pani stwierdzila ze przesadzam...coz juz wtedy powinnam wyjsc i poprosic o zwrot pieniazkow. Nie zabadala go porzadnie, u "zwyklego" pediatry jest badany bardziej, a stwirdzenie do 7 mio miesieczniaka teraz zakaslaj zwalilo mnie z nog, zadnych badan nic...stwierdzenie tylko ze ma zeza i najlepiej by bylo gdyby zaczal juz na nocnik robic...
Natomiast po konsultacji z naszym pediatra robimy badania Ig ogolne, szczegolowe badania krwii itd, potem polecil mi (juz kiedys o tej pani doktor slyszalam) pania ktora pracuje w szpitalu Kopernika w poradni alergologicznej, ona rowniez przyjmuje prywatnie a Aleksandrowie. Po badaniach bedziemy sie z nia najprawdopodobnie umawiac, nic wiecej o niej nie napisze bo nie znam nikogo kto osobiscie tam byl, ale sprobojemy.
 
Byłam jednorazowo w przychodni Buczyłki, opieka bardzo miła, panie wykonujące badania za każym razem tłumaczyły co robią i dlaczego ale wizyta była prywatna, zapłaciłam 340zł: za wizytę, 16 lub 18 testów skórnych i dwa badania spirometryczne. Dowiedziałam się, że malutki ma alergie na kurz i roztocza, dostałam receptę na super lekarstwo za 100zł i kilka tańszych, do tego cała liste rzeczy które powinnam kupić: płyny do sprzątania antyalergiczne, zainwestować w odkurzacz z filtrami HEPA, wymienić pościele... itd. Skończyło się na tym, że częściej spzątam w domu, co piątek zmieniam pościele i daję małemu allertec, bo od super lekarstwa dostał uczulenia. Podobno w Korczaku jest rewelacyjna Pani Doktor ale ciężko się do niej dostać na wizytę.
 
Na Mielczarskiego jest państwowa przychodnia alergologiczna dla dzieci, nie ma dzikich tłumów terminy tez nie najdłuższe i mojego syna z astmy w ciągu pół roku udało sie wyprowadzić tak że teraz napady duszności są sporadyczne(raz na trzy-cztery miesiące)i w porównaniu z poprzednimi bardzo lekkie.Z tym że nie obyło się bez szpitala w łagiewnikach, a i lekarze są specjalistami pulmunolog-alergolog dziecięcy.Na miejscu są też inhalacje,drenaże i nawet laryngolog ja bardzo sobie chwalę...
 
Do góry