reklama

Alimenty, termin i prowizje za przelew

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez emilka87, 27 Styczeń 2016.

1. emilka87

emilka87 Fanka BB :)

Witam,
    mam ustalone alimenty na 20go kazdego miesiaca jednak przewaznie przychodza z kilkudniowym opóznieniem. Pieniądze wysyłane są z innego kraju na konto. W dodatku mam zasądzone 700zł a mój bank pobiera prowizje za przelew miedzynarodowy i zabiera 11zł za ten przelew. Czy moge domagać się zeby alimenty były wysyłane tak aby 20go były juz na moim koncie, czy wystarczy ze osoba zoobowiązana 20go wyśle przelew? I czy moge domagac sie aby osobowa zobowiązana wysyłała taką kwotę aby po potrąceniu opłaty za przelew była u mnie pełna kwota 700zł?

2. Isiorek

Isiorek Fanka BB :)

Zmień bank :) przecież prowizja powinna być po stronie wplacajacego, ciebie nie powinno interesować skąd jest przelew. Idź do komornika jak nie możesz załatwić z tatusiem. Masz zarządzone 700 do 20stego i tyle powinno być przelane. Postrasz go trochę, powinno pomóc ;)

3. reklama
  4. Dusia1506

Dusia1506 Fanka BB :)

Dokładnie, wizyta u komornika, masz wyrok i tatuś powinien tego przestrzegać jak nie to komornik dobierze się do niego Ty masz dostać tyle ile masz zasądzone, ja nie mam żadnych skrupułów i tyle

Poleć forum