reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alkohol a starania

MasterKa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
3 410
Kobietki. Naszły mnie takie myśli. W trakcie waszych starań o dziecko piłyście alkohol? Zdarzyło się Wam, że nie wiedziałyście, że jesteście w ciąży i piłyście alkohol? Mówię tu o każdej ilości typu lampka wina na wieczór oraz drinki czy kieliszki wódki bo impreza. Jak to było u Was?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja ok 7 tyg.ciąży się nawaliłam w blogiej nieswiadomości że nie jestem w ciąży. Robiłam tydzień wczesniej 3 testy i oczywiście wyszły że nie jestem w ciąży. Pomyślałam że znowu mi się cykle rozregulowały(nieraz nawet 60 dni) a w pracy stres. Wszystkie objawy przypisalam stresowi. Naszczescie dzidzia zdrowa a ma już 3 lata. Pozniej oczywiście jak się dowiedziałam już nie piłam. Czasami testy się mylą. A u lekarza zaskoczenie że to już 10 tydz :)
reklama
A no przez całą ciążę to wiadomo, że bie ma picia[emoji16]
Oj różnie to bywa :/ niestety nie dla wszystkich to wiadome [emoji20] a w trakcie starań to Ci nie powiem jak było bo nie zdążyliśmy długo się starać [emoji23] ale myślę że od czasu do czasu można [emoji6] bo czasem te starania długo trwają także nie można dać się zwariować moim zdaniem trzeba żyć normalnie
 
Ja ok 7 tyg.ciąży się nawaliłam w blogiej nieswiadomości że nie jestem w ciąży. Robiłam tydzień wczesniej 3 testy i oczywiście wyszły że nie jestem w ciąży. Pomyślałam że znowu mi się cykle rozregulowały(nieraz nawet 60 dni) a w pracy stres. Wszystkie objawy przypisalam stresowi. Naszczescie dzidzia zdrowa a ma już 3 lata. Pozniej oczywiście jak się dowiedziałam już nie piłam. Czasami testy się mylą. A u lekarza zaskoczenie że to już 10 tydz :)
 
Rozwiązanie
Do góry