reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alkohol do 6 tygodnia ciąży

szczęśliwamama96

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2017
Postów
18
Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś miał podobnie? W każdym weekend jakieś piwo a w 5 i 6 tygodniu (święta i sylwester było tego dużo, w sylwestra się upilam i tak żałuję, nie chciałam, zrobiłam to nieświadomie i nie mogę sobie tego wybaczyc, codziennie płacze, że nie pomyślałam o ciąży.. Brak okresu wzięłam jako zmianę klimatu, tak bardzo zaluje. Mój stan to depresja, codziennie o tym myślę mimo że jesteś w 23 tygodniu ciąży i za mną dwa ważne badania prenatalne ktore wyszły w porządku. Nie mogę sobie tego darować. Czy któraś z mam miała taką sytuację? Nie mogę sobie darować i poradzić z wyrzutami sumienia ;((
 
reklama
ja dzien przed tym jak zrobilam test bylam na integracji w pracy.. tez sobie pozwoliłam. i weekendami piwko czy winko.. o ciazy dowiedzialam sie w 5 tygodniu.
teraz corcia ma 4 tygodnie i 4 dni.
Nie rob sobie wyrzutow.. nie wiedzialas ze jestes w ciazy. duzo dziewczyn jest w takiej sytuacji. zrobilas co moglas czyli przesłałaś pic od razu jak sie dowiedziałaś o ciazy ;)
glowa do goru, bedzie wszystko dobrze i przestan sie juz zamartwiac bo maleństwo to odczuwa.
 
To miałaś 5 tydzień a ja prawie koniec 6;(( Modlę się o to dzieciątko codziennie i chce myślec pozytywnie ale to do mnie wraca o myślę ile wtedy wypiłam i od razu łzy ;(( nie wiem czy nie iść do psychologa, bo naprawdę jest źle ;(( na internecie tak pisza że najważniejsze pierwsze tygodnie a ja tak zrobiłam ;(( to ma być chłopczyk, nad imieniem cały czas myślimy i nie wiem też jakie to będzie :(
 
Ciaza jest chroniona do ktoregos tam tygodnia, nie martw sie na zapas :) siostra tez sie upila bedac jakos w 5/6 tygodniu i to dosc mocno wymiotywala nawet itp, a urodzila zdrowe dziecko :)

 
ej nie nakrecaj sie.. to naprawde nie pomoze.
w moim przypadku to bylo lato.. czas urlopu.. imprez. nie bylam swieta a nic sie nie stalo.
badz dobrej mysli.
zwlaszcza ze badania wychodza dobrze :)
bedziesz miala zdrowego, silnego synka - zobaczysz :)

nie wiem ile w tym prawdy ale mowia tez ze jest jakby okres ochronny na poczatku ciazy?
wiekszosc dziewczyn dowiaduje sie w 5/6/7 tygodniu o tym ze są w ciazy.. i sadze ze znaczna czesc do tego momentu spożywa alkohol
 
Ja to też porządnie dałam, w sumie nie pamiętam ile wypiłam, na pewno parę kieliszków i drinki w whisky a mogło mnie tak ściąć przez to że ju dzidziuś był, na drugi dzień wymiotowalam cały dzień i tego kaca to czułam na następny dzień i wtedy dalo mi to do myślenia że coś jest nie tak :( kocham tego dzidziusia z całego serca i boję się o niego, nie chce żeby płacil za moje błędy ;( muszę spytać lekarza jak to mogło wpłynąć , mogłam to dawno zrobic, zresztą nie myślałam tak o tym dopóki nie zaczęłam czytać na internecie jaki wpływ ma w tych tygodniach ;((
 
Jedni piszą że jest chroniony, że bez łożyska alkohol nie przeniknie a drudzy że 3-5tydzien najważniejszy, sama nie wiem ;( chciałabym żeby był chroniony ;( włanie się za bardzo nakrecilam, czytając to wszystko :( człowiek im mniej wie, tym lepiej śpi :( miałam te badania prenatalne drugie, ale nie chciał pokazać buzi, dlatego chcę iść za jakieś 4 tygodnie na kolejne żeby zobaczyć czy z buzia jest ok, myślę że lekarz już zobaczy czy jest rynienka itd i może się uspokoje :( nawet największemu wrogowi bym nie życzyla tego, żeby miał takie wyrzuty :(
 
reklama
nie czytaj za duzo internetu bo to ryje głowe.. tu kazdy moze napisac to ns co ma ochotę i czesto nie ma pojecia co pisze.

wysłałam Ci prywatna wiadomość
sprawdz
 
Do góry