reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alkohol do 6 tygodnia ciąży

No wlasnie nie czytaj internetu, bo tam sie naczytasz o samych przypadkach najgorszych i tez bedziesz myslala ze sie do nich zaliczasz, wazne ze jak sie juz dowiedzialas, ze jestes w ciazy to nie pijesz :) ile jest matek co pije i pali.. nie przejmuj sie na zapas :) ja tez nie wiedzialam ze jestem w ciazy bo nie plsnowalam w sumie i w 5 tyg wypilam moze 2 piwa. Lekarz szwagierce kazal w ciazy pic czasem kieliszek czerwonego wina na krew.. przestan sie stresowac bo tym tylko szkodzisz dzidziusiowi on to wszystko czuje, a po porodzie da ci popalic za to

 
reklama
Weź się dziewczyno w garść, jak kochasz swoje dziecko to rzuć w końcu na luz bo w chwili obecnej szkodzisz mu bardziej niż ten alko we wczesnej ciąży. :sorry2:
 
@Załamanamama nikt nie odpowie ci na pytanie, jaka ilość alkoholu jest niebezpieczna i czy twój maluszek jest zdrowy. Najważniejszą sprawą jest to, że dowiedziawszy się o ciąży całkowicie przestałaś pić. Myślę, że teraz jest moment, żebyś zajęła się swoją psychiką, bo twój dobry, czy zły stan też wpływa na maleństwo. Zrobiłaś coś kiedyś i to może mieć konsekwencje, ale nie musi. W tej chwili najgorsza konsekwencją jest twoje złe samopoczucie.

W tym momencie nie masz żadnych przesłanek, żeby się niepokoić. Przeraża cię się teoretyczna możliwość i na jej podstawie budujesz sobie okropne wizje. A gdybyś mogła zacząć sobie wyobrażać, że z dzieckiem jest wszystko ok? Prawidłowo się rozwija, rośnie i nie widać żadnych nieprawidłowości. W tej chwili wyprzedzasz fakty, które być może w ogóle nie istnieją. Pytanie czego się boisz najbardziej? Jeśli chcesz napisz do mnie na pw.
 
Ja mialam 17 listopada i termin na 24 sierpnia [emoji4] nie wiem co bede miec, bo moje dziecko wstydzi sie na usg [emoji23] zapraszam na forum sierpniowek [emoji4]

 
reklama
Ja mialam 17 listopada i termin na 24 sierpnia [emoji4] nie wiem co bede miec, bo moje dziecko wstydzi sie na usg [emoji23] zapraszam na forum sierpniowek [emoji4]


super pomysl z tym przylaczeniem do grupy ;) Załamanamama, znajdziesz tam na pewno wsparcie i duzo ciepłych slow i przy okazji na pewno dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy :)
razem raznej! mi grupa na tym forum bardzo pomogla bo dowiedzialam sie wieu rzeczy pielegnacyjnych/zdrowotnych/zywieniowych itp.
duzo spokoju mi dała radę przede wszystkim bo jak mialam kryzysy to okazywalo sie ze nie jestem z tym sama, e niektóre zachowania/objawy są typowe dla ciazy i nie tylko ja sie borykam np z bolem kregoslupa czy hustawka nastrojow ;)


juz niedlugo i Wy w różnych godzinach nocnych bedzidziecie na wasza grupe zagladac podczas karmienia maluszkow ;)
u nas większa aktywność teraz w nocy niz w dzien :p
 
Do góry