reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alkohol do 6 tygodnia ciąży

Dołączę do grupy, myślę że będzie mi lepiej i zapomnę o tych przykrych i złych pierwszych tygodniach.. :) To mój pierwszy dzidziuś i martwię się jak to też będzie, czy sobie poradzę z maluszkiem, o porodzie póki co nie myślę. Vercia mój malutki już w 12 tygodniu się pokazywał, że będzie mężczyzna i tak zostalo :)
A Ty jak Aga karmisz naturalnie? Mam nadzieję, że mi uda się długo karmić piersią, troszkę się boję czy sobie poradzę, Wyciek już mam od koło 17 tygodnia i tak zostało, produkuje się już pokarm :)
 
reklama
mi sie nie udalo karmic piersia.. ze dwa tygodnie moze.. ale tez o to bardzio nie walczylam. jestesmy na mm ;)
 
Ja jestem po inseminacji, miałam cienkie endometrium więc ginekolog kazał mi pić lampkę wina dziennie mimo tego, że mogę być w ciąży ;)
 
załamana moja szwagierga dowiedziala sie o ciazy w 16tc do tej pory pila sporadycznie ale tez nie ominął jej sylwester i swieta i wtedy wypila sporo. Ciąża donoszona bez problemu, dziecko zdrowe.
 
załamana moja szwagierga dowiedziala sie o ciazy w 16tc do tej pory pila sporadycznie ale tez nie ominął jej sylwester i swieta i wtedy wypila sporo. Ciąża donoszona bez problemu, dziecko zdrowe.

Wow w 16 tc to ja przy moim trybie życia już bym kompletnie się zalamala :/
A jesteś w stanie powiedzieć na który tydzień przypadl jej sylwester i święta?
Ja już myślę, że będzie ok po tych wpisach, musi być ok :)
 
Nie martw się. Na dzidziusia nie miało to żadnego wpływu [emoji1]. Ja miałam podobnie . Z imprezy prawie na czworaka wracałam a po paru dniach dowiedziałam się że jestem w ciąży. Moja koleżanka przed wyjazdem w podróż poślubną zrobiła babska imprezę. Nie tylko piłyśmy, ale i palilysmy zioło. Po paru dniach na dominikanie dowiedziała się że jest w ciąży. Ma zdrowa piękna córeczkę [emoji16].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się. Na dzidziusia nie miało to żadnego wpływu [emoji1]. Ja miałam podobnie . Z imprezy prawie na czworaka wracałam a po paru dniach dowiedziałam się że jestem w ciąży. Moja koleżanka przed wyjazdem w podróż poślubną zrobiła babska imprezę. Nie tylko piłyśmy, ale i palilysmy zioło. Po paru dniach na dominikanie dowiedziała się że jest w ciąży. Ma zdrowa piękna córeczkę [emoji16].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale u was to pewnie miało miejsce jak miesiączka się jescze nie spóźniala :( a u mnie już ponad tydzień, bo wzięłam to jako zmianę klimatu jescze normalnie czułam się jak przed okresem, nawet mnie normlanie wysypalo czekałam i czekałam ehh :( modlę się codziennie, już jest mi troszke lepiej ale jednak gdzies to wraca, najgorsze te wyrzuty sumienia :(
 
reklama
Jak się trzymasz autorko? Zagladasz tu jeszcze czasem? Jestem w podobnej sytuacji niestety :/ z tego co widzę nawet terminy porodów mamy zbliżone:) pozdrawiam!
 
Do góry