reklama

alkohol na chcrzcinach

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez malinka23, 2 Kwiecień 2015.

1. malinka23

malinka23 Początkująca w BB

Jaki alkohol/wódkę polecacie kupić na chrzciny? Towarzystwo mieszane, większość pewnie będzie pić czystą. Menu już mamy wybrane w restauracji, ciasta też zamówiłam, tylko to mi zostaje.

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Chrzciny to impreza dla dziecka, a nie okazja do picia.
    Na chrzcinach córki nie było wódki, na chrzcinach syna za 2 dni też nie będzie.
    Nie wyobrażam sobie popijawy przy stole w takim dniu...
    Będzie wino, piwo, szampan, ale wódka - tylko jedna butelka weselnej rozlana na toast za zdrowie na samym początku i tyle.

3. reklama
  4. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Popieram Nulini, na moich absolutnie nie będzie alkoholu i podobnie na jego urodzinach..hmm a może ewentualni jakies wino do potraw i to tyle

Ostatnia edycja: 3 Kwiecień 2015
  5. mika8

mika8 Fanka BB :)

Nulini, przepraszam najmocniej. Piszesz,że nie będzie popijawy a potem wymieniasz piwo, wino, szampan, no i wódkę. Jak na bezalkoholową imprezę trochę dużo alkoholu ;-):tak:

Prośba o poradę lekko mnie zaskoczyła ale Twoja odpowiedź jeszcze bardziej.

Ostatnia edycja: 3 Kwiecień 2015
  6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Uważam, że winem i piwem znacznie trudniej się upić do nieprzytomności, niż wódką ;-)
    A szampan jest na toast na początku, wódka wesela - pół litra na 15 osób, myślę, że nikt się nie spije taką ilością ;-)

7. mika8

mika8 Fanka BB :)

Może i tak...
    Tak jak pisałam, zdziwiło mnie pytanie,bo dla mnie to zupełnie nieistotny temat. Ale z drugiej strony nie ma tam mowy o pijaństwie.

A potem Twoja, zdawało mi się pełna oburzenia odpowiedź:-)

Jeżeli ktoś chce to kazdym rodzajem alkoholu może się upić. Kwestia ilości.;-)

8. BajkowyPokoik_pl

BajkowyPokoik_pl Zaangażowana w BB

A moim zdaniem alkohol w zdrowej rozsądnej ilości nie zaszkodzi,bo inaczej wyjdzie na to że upijamy się podczas każdego spotkania z rodzina,czy tym bardziej takiego wydarzenia jak chrzciny. Piwa właśnie jakoś nie bardzo sobie wyobrażam,szampan czy wino jak najbardziej tak,to jest wskazane:)

Poleć forum