reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko

Nie martw się. Ja zaliczyłam weekend majowy, potem moje urodziny, potem kolejne picie przed którym zrobiłam test, ale był negatywny, więc jeszcze sobie odbiłam, że nam nie wyszło, w niedzielę zorientowałam się, że okres powinien byc w sobotę i szybko po test pojechałam. Okazał się pozytywny 🙄
Synek jest zdrowy jak ryba, oczywiście od pozytywnego testu już nie piłam 😊
Dzięki za dobre słowo, jedyne to mogę mieć nadzieję że ta nieodpowiedzialność po mojej stronie skończy się dobrze i będę mieć zdrowe dziecko tak jak Ty... Ale ciężko mi teraz myśleć pozytywnie. Jutro idę do lekarza, zobaczymy czy będzie w stanie mi powiedzieć kiedy ewentualne wady będą widoczne...
 
reklama
spokojnie, nie panikuj. Myślę że większość kobiet nie odstawia alkoholu na czas starań. Zanim dojdzie do samego zapłodnienia i implantacji też potrzebny jest czas. Kluczowe jest to co się dzieje później
No problem w tym że piłam alko w 3-4 tygodniu... Wtedy dzieje się trochę kluczowych procesów :-(
 
Do góry