reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Allegro i inne aukcje internetowe

anecznik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2009
Postów
2 487
Miasto
Legnica
Dziewczyny ten wątek powstaje z ogólnego pomysłu :-D Wpisujmy w nich aukcje w których bierzemy udział abyśmy sobie nawzajem ceny nie podbijały :-D Możemy też wpisywać aukcje które chcemy wygrać aby inne dziewczyny mogły nam pomóc :-D
 
reklama
Ja osobiscie nie korzystam z allegro ale tak sobie mysle.. my sie na forum "znamy" i chetnie sobie pomozemy, ale w zasadzie kazdy ma dostep do czytania tych postow i byc moze takie "podsuwanie" ciekawych aukcji z atrakcyjnymi ciuszkami ktore chcecie wygrac moze sie zakonczyc zmniejszaniem sobie szans? Moze sie myle :-D ale taka mysl mnie naszla
 
Nie wiem, w zasadzie na pomysł tego wątku wpadła czarna wiedźma :-D a że mi dwa razy mówić nie trzeba to bach jest :-)

Wydaje mi się że można pomóc m.in. robiąc "sztuczny tłok" na jakiejś aukcji. Nie wiem jak Wy ale ja często widząc dużo osób licytujących jakąś rzecz to sobie odpuszczam.

Najwyżej usuńcie :-D
 
Ostatnia edycja:
Ty kobieto to masz oko :-D Ja tyle siedziałam i nic konkretnego nie znalazłam :-)

Jak myślicie jeśli wychodzi 2 zł za sztukę to już się opłaca nie??
 
Mi się wydaje że watek nie jest złym pomysłem (i nie tylko dlatego że moim;-)) bo przynajmniej nie będziemy sobie podbierać aukcji. No przynajmniej po cichu na to liczę:-p Prosta sprawa - ta która pierwsza wyczaiła aukcję ta ma prawo "pierwokupu" ;-)
Tak patrząc choćby na moją ostatnią przygodę z drogocenną wyprawką to gdyby tą drugą babeczką z która się licytowałam była któraś z Was to zapewne (znając juz swoje nicki) nie robiłybyśmy sobie takich "walecznych" numerów - zawsze przeciez mozna się dogadać:-)

A z tym "sztucznym tłokiem" na aukcji to fakt faktem tez działa. No przynajmniej na mnie:-)
 
Ostatnia edycja:
Ty kobieto to masz oko :-D Ja tyle siedziałam i nic konkretnego nie znalazłam :-)

Jak myślicie jeśli wychodzi 2 zł za sztukę to już się opłaca nie??

Będę Ci na priv podsyłać fajne chłopięce :-D tutaj postaram się bardziej dziewczęce.

Wg. mnie opłaca sie do 4 zł za sztukę :-p takie mam kryterium :-D
 
Dogadać albo nawet podzielić :-) z pewnością część z dziewczyn licytuje całe zestawy jedynie ze względu na parę ciuszków które akurat się spodobały :-D
 
reklama
:-) jak któraś coś ciekawego znajdzie to też proszę się dzielić :-D
Anecznik na priv wysłałam Ci linki szczególnie ostatnie dwa wg. mine są warte obejrzenia :tak:
 
Do góry