reklama

Amelka.31 tydzien 6 dni.1902g

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez iwona 33, 27 Styczeń 2011.

1. iwona 33

iwona 33 Fanka BB :)

Witam wszystkich.Swoja coreczke urodzilam w 31tyg. 6 dni. Nic nie zapowiadalo wczesniejszego porodu ,niemalam zadnych problemow w czasie ciazy,wszystko przebiegalo ok.Mialam lekkie przeziebienie, po kilku dniach, wiczorkiem nagle odeszly mi wody...Zadnych skurczy ,boli... po 4 dniach na swiat przyszla mala Amelka. 1902gr.Urodzilam malenstwo, ktorym bardzo dobrze zaopiekowali sie , lekarzei pielegniarki.Mieszkam w uk.Moge powiedziec ,ze spotkalo mnie wielkie szczescie ,bo mala urodzila sie silna i dawala sobie rade sama z oddychaniem.W szpitalu spedzila caly miesiac, To byl bardzo ciezki i trudny okres dla mnie.infekcja poporodzie,silne leki, i koniecznosc codziennych wizyt u malej,.tak bardzo chcialam miec ja jak najszybciej w domu..udalo sie po absurdalnych testach ,czy butelka do mleka nie za duza i czy smoczek nie zatwardy wkoncu jestesmy razem .Amelka ma juz 4 miesiace je jak smok i rosnie zdrowo,niestety ma problem ze sluchem niedoslyszy na lewe ucho.ale praktycznie to jest zaden problem...pozdrawiam :happy:

2. sita123

sita123 Fanka BB :)

Witaj...Dużo zdrówka dla Amelki!!!!:-)

3. reklama
  4. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

No to witamy Amelke!!!i jej mamę!!
    brawo dla silnej i dzielnej dziewczynki!!
    jest tu pare wątków dla mam wcześniaków więc z pewne znajdziesz tam bratnie duszyczki:-):-):-)!!
    WSZYSTKIEGO DOBREGO

5. martaik

martaik Fanka BB :)

Gratuluję:) Uszkiem sie nie martw, ja takze przez trudny porod mojej mamy nie słysze na lewe ucho, ale nie wiem jak to jest na nie slyszec, wiec zupelnie mi to nie przeszkadza, do 21 roku zycia nawet nie wiedzialam ze mam taki problem:) Ja 2,5 miesiąca temu urodziłam synka i choc był to juz 39tc. synek takze był malutki ważył 2210, poniewaz jak sie okazało przy porodzie, miałam powazny problem z lozyskiem. Synek nadrabia jednak szybko zaleglosci wagowe, wazy juz 5kg. Nam udało sie wyjsc ze szpitala po 6 dniach(miałam cc), poniewaz synek był w pelni rozwiniety, a jedynie chudziutki.

6. Izabela34

Izabela34 Fanka BB :)

Dużo zdrówka dla Amelki! Najgorsze już za Wami :-)

7. marta2801

marta2801 Fanka BB :)

my rowniez zyczymy duzo zdrowka dla Amelki!
    mialyscie duuuuuuzo szczescia kobietki!:)

8. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

To teraz duuuzo zdrówka:)

9. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

Dołączam się do dziewczyn wyżej i życzę jak najwięcej zdrowia!!

10. reklama
  11. iwona 33

dziekujemy bardzo wszystkim za zyczenia.

12. iwona 33

Narescie:-) od tygodnia mamy przespana prawie cala nocke czyli 6-7 godzinek.!!! Ufff... mala plujka spi smacznie ,a ja niestety budze sie co3,5 godziny ,i cos mi niepasuje...;-)...

Poleć forum