reklama

AmelkaSprytna.pl - portal edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym

Temat na forum 'Ogłoszenia tylko tutaj' rozpoczęty przez mobifactoria, 13 Luty 2012.

 1. mobifactoria

  mobifactoria

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  UWAGA ! Nowy, wspaniały portal edukacyjny dla dzieci startuje już teraz !

  AmelkaSprytna.pl to portal zawierający gry i zabawy edukacyjne specjalnie dobrane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez intrygujące gry i zgadywanki portal wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, harmonijnie rozwijając wyobraźnię , kreatywność , spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia faktów. AmelkaSprytna.pl zawiera starannie dobrane gry i zabawy, przygotowane przez pedagogów dziecięcych przy udziale samych dzieci. Gwarantuje to, ze oprócz wciągającej, intrygującej i emocjonującej rozrywki portal posiada wszechstronne walory edukacyjne i ogólnorozwojowe .

  W przeciwieństwie do wielu stron o tematyce dziecięcej które koncentrują się na samym aspekcie zabawy, gry i zgadywanki na naszym portalu stanowią logicznie ułożony program, gdzie sama zabawa jest tylko pretekstem i narzędziem dla wszechstronnego rozwoju dziecka.
  Do końca miesiąca marca bieżącego roku zapraszamy do korzystania za darmo z bogatej bazy portalu, zawierającej mnóstwo ekscytujących gier i zabaw które wspomogą i przyśpieszą wszechstronny rozwój Twojej pociechy !

  Portal będzie sukcesywnie wzbogacany o nowe, wspaniałe zabawy, gry i zgadywanki które Twoje dziecko pokocha a Ty docenisz za pomoc w trudnej i wymagającej prace jaką jest wychowanie swojej Pociechy !

  Odwiedź nas na Facebooku gdzie zawsze znajdziesz aktualne informacje na temat nowości i wydarzeń na portalu AmelkaSprytna.pl !

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  Ostatnia edycja: 13 Luty 2012
 2. reklama

Poleć forum