reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ness mam blisko do Czech i Słowacji ale u mnie już będzie po wyniku amniopunkcji 19-20 tydzień tam chyba nie robią już w tak zaawansowanej ciąży a jeżeli robią to podpowiedz.
Hmm ciężko coś znaleźć na necie, ale możesz zadzwonić do kliniki i zapytać jak to wygląda, mają polskie infolinie.
Mam nadzieję, że nie będziesz musiała podejmować takiej decyzji
 
reklama
Dla mnie to przerażające [emoji17] stanęłam przed taka decyzja i byłam zdecydowana co chce zrobić, w szpitalu wszyscy byli dla mnie serdeczni i troskliwi, miałam osobna salę i byłam izolowana od rodzących, a mimo wszystko było to totalnie trudne doświadczenie dla mnie.. Gdyby ktoś mi to jeszcze utrudniał lub dowalał mnie psychicznie to nie wiem jak dałabym sobie radę.. Nie wyobrażam sobie jak to będzie jeśli to przejdzie [emoji17] życzę wszystkim tutaj żeby żadna nie musiała podejmowac decyzji.. i życzę sobie i wam żebyśmy zawsze miały wybór...
 
W tym roku 11 września odebrałam prawidlowe wyniki testu harmony (po teście pappa 1:293), do tego czasu byłam przerażona, nie wiedziałam co bym zrobiła jakby test potwierdził zespół downa. Z innymi, poważniejszymi wadami takich wątpliwości bym nie miała. Dodam że na Podkarpaciu i tak nie było mowy o terminacji. Jestem przerażona tym co się dzieje 🥺 gdyby nie to forum od lekarzy nie wiedziałabym zbyt wiele. Byłyśmy same sobie zostawione a teraz to brakuje słów na to co oni robią. Życzę wszystkim dziewczynom tu prawidlowych wyników!!
 
A skąd jesteś ? Ja mam blisko Słowację i Czechy w razie czego, ale dlaczego kobiety mają być postawione przed czymś takim?!
Mam przemielony temat terminacji, bo mały mógł być chory i wiem jak ciężki to jest temat...
Nie wiem czy zdecyduje się na kolejną ciążę..
A Słowacja i Czechy to nie jest przypadkiem tylko do 12 tyg?
 
reklama
Można skontaktować się z #aborcjabezgranic - wystarczy wpisać ten hashtag na fb i wyskoczy wszystko co niezbędne w tym nr telefonu. Na spokojnie, kobitki w pl sie nawzajem nie zostawia.
Także @Angie1985 bez stresów.
Nie przejmuj się tym. Wyluzuj i czekaj na wynik amnio. 😊
 
Do góry