reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ja mialam praktycznie takie same wyniki biochemii jak Ty- beta 3.65, pappa 0.85. Wyliczone ryzyko z racji wieku trpchę wyzsze niż u Ciebie. Zrobiłam Nifty, które potwierdziło zdrową dziewczynkę. U mnie wysoka beta jak sie okazało, nie świadczyła o niczym. Ciąża bez komplikacji, koło mnie leży śliczna, zdrowa, prawie 3 miesięczna córeczka. Powodzenia !!!
Bardzo dziękuje za odpowiedź, każda dobra wiadomość podnosi na duchu ☺️ Wszystkiego dobrego dla Twojej córeczki 🥰
 
reklama
Nie zdecydowałam się na fish bo robiłam test nifty I wyszło niskie ryzyko. Więc ta amniopunkcja chce to potwierdzić:) póki co jeszcze koło 2tyg pewnie poczekam.

Jak najbardziej rozumiem. To proszę jakbyś mogła napisać po otrzymaniu wyniku jak tam, a napewno będzie dobry 🥰 trzymam kciuki. :))
 
Dziewczyny czekające na wynik / mające w planach amnio - a co mówią Wasi lekarze w kontekście aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących rozwiązania ciąży w przypadku niemyślnych wyników ?
 
Dziewczyny czekające na wynik / mające w planach amnio - a co mówią Wasi lekarze w kontekście aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących rozwiązania ciąży w przypadku niemyślnych wyników ?
Dzisiaj byłam u ginekologa , powiedział,że wynik z amnio da tylko pewność czy dziecko jest zdrowe czy nie ale nic się nie da niestety później zrobić ..
 
reklama
Dzisiaj byłam u ginekologa , powiedział,że wynik z amnio da tylko pewność czy dziecko jest zdrowe czy nie ale nic się nie da niestety później zrobić ..
Dziękuję za odpowiedź, wiem, że to trudne rozważania pt co „będzie gdyby” ale bardzo zastanawia mnie jak do wyroku podchodzą lekarze...
 
Do góry