reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Karolaaa89, ja wszystko robiłam prywatnie bo zależało mi na czasie wiec za amnio i fisha zapłaciłam 2100 - już dzwoniłam do Sanco i powiedzieli ze oddadzą tylko 1200 - dobre i to. Chociaż wiadomo że najszczęśliwsza bym była gdyby nie trzeba było robić tych badań w ogóle..
Malwi89, jak tam Twoja amnio? Trzymam kciuki! [emoji3590]
Dziewczyny może późno ale daję wam nadzieję moim przykładem.
Pappy w ogóle nie robiłam. Nie chciałam się stresować statystyką. Zrobiłam od razu nifty- 98,9% szansy na ZD. Zrobiłam amnio z fischem. Fish- zdrowa dziewczynka. Potem całkowity wynik amnio potwierdził fisha.
Genetyk powiedział, że mam pewnie mozaikę w łożysku i stąd taki wynik Nifty.
Jakie u was wyszły płcie przy Nifty/ Sanco? Jak dziewczynki to jest olbrzymia nadzieja, że jak ja macie mozaiki w łożyskach!
Trzymam kciuki mocno za dobre wyniki amnio[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Dziewczyny może późno ale daję wam nadzieję moim przykładem.
Pappy w ogóle nie robiłam. Nie chciałam się stresować statystyką. Zrobiłam od razu nifty- 98,9% szansy na ZD. Zrobiłam amnio z fischem. Fish- zdrowa dziewczynka. Potem całkowity wynik amnio potwierdził fisha.
Genetyk powiedział, że mam pewnie mozaikę w łożysku i stąd taki wynik Nifty.
Jakie u was wyszły płcie przy Nifty/ Sanco? Jak dziewczynki to jest olbrzymia nadzieja, że jak ja macie mozaiki w łożyskach!
Trzymam kciuki mocno za dobre wyniki amnio[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Mozaika jest możliwym ale baaardzo rzadkim zjawiskiem, takie sytuacje błędnego nifty są niezmiernie rzadkie.
 
Dziewczyny może późno ale daję wam nadzieję moim przykładem.
Pappy w ogóle nie robiłam. Nie chciałam się stresować statystyką. Zrobiłam od razu nifty- 98,9% szansy na ZD. Zrobiłam amnio z fischem. Fish- zdrowa dziewczynka. Potem całkowity wynik amnio potwierdził fisha.
Genetyk powiedział, że mam pewnie mozaikę w łożysku i stąd taki wynik Nifty.
Jakie u was wyszły płcie przy Nifty/ Sanco? Jak dziewczynki to jest olbrzymia nadzieja, że jak ja macie mozaiki w łożyskach!
Trzymam kciuki mocno za dobre wyniki amnio[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Ja jutro robie amnio z Fish bo wg nifty wychodzi zd..może u mnie też w grę wchodzi mozaika łożyska...
 
Odwrotnie też może być, tzn. łożysko zdrowe a dziecko chore??? I wtedy nifty też wyjdzie dobre?
Tak, to ten margines błędu - dlatego nifty nie jest narzędziem, badaniem ostatecznym bo nie mamy 100% pewności czy na pewno badamy dna dziecka.
Ale jest to rzadka sytuacja, łatwiej wygrać w totka, statystyki błędu który opisałaś to jeden do kilkunastu milionów.
 
Jestem załamana 😔 USG wyszło bardzo dobrze ale zw to Pappa bardzo źle. 1:100 ze względu na wiek skorygowane na 1:287 pod kontem ZD Miałam iść na NIFTY ale okazało się że przez transfuzje którą miałam 4 miesiące przed zajściem w ciążę są przeciwskazaniem. Ciążę którą poroniłam w październiku pappa dała wynik 1:1300 😭😪
 
Jestem załamana 😔 USG wyszło bardzo dobrze ale zw to Pappa bardzo źle. 1:100 ze względu na wiek skorygowane na 1:287 pod kontem ZD Miałam iść na NIFTY ale okazało się że przez transfuzje którą miałam 4 miesiące przed zajściem w ciążę są przeciwskazaniem. Ciążę którą poroniłam w październiku pappa dała wynik 1:1300 😭😪
 
reklama
Do góry