reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Jeśli robiłaś same pappa to często są błędne. Ja robiłam nifty pro mimo niskiego ryzyka wg pappa. Jakoś te statystyki do mnie nie przemawiają.
po nifty jestem spokojna , że na 99 % będzie zdrowa córka
Dokładnie @Domadoma mi PAPPA wyszła źle, a ryzyko ZD u siostry mojej przyjaciółki wyszło 1:21 jak dobrze pamiętam. Natomiast NIPT obu nam wykluczył. Także zrób Jeszcze NIFTY lub inne czulsze badanie krwi.
 
Też mam niskie białko (0.25), wysokie ryzyko. Nifty pro wyszło prawidłowo - zdrowa dziewczynka. Biorę Acard 150 od 12tc, mierze ciśnienie krwii 4x dziennie. Do tego zrobilam dodatkowo echo serca w 21tc, które wyszło prawidłowo. Teraz jestem w 23tc, zobaczymy co będzie dalej. Jak na razie wszystkie USG były ok... zawsze z tylu głowy zostaje jakieś ziarno niepewności. ;)
 
Amnio miałam w środę, jedno wkłucie, bez komplikacji,szybko, płyn czysty.
Do piątku zostałam w szpitalu, wczoraj kontrolne USG, wszystko ok, nic się nie powinno dziać . Wczoraj w domu tylko leżałam
Wieczorem zaczęły się lekkie skurcze
Wzięłam nospe
dziś rano obudził mnie wyciek płynu owodniowego.
Znów jestem w szpitalu
Płyn ciągle cieknie
Serdauszko bije
Antybiotyk
Nie wiadomo co dalej
 
Amnio miałam w środę, jedno wkłucie, bez komplikacji,szybko, płyn czysty.
Do piątku zostałam w szpitalu, wczoraj kontrolne USG, wszystko ok, nic się nie powinno dziać . Wczoraj w domu tylko leżałam
Wieczorem zaczęły się lekkie skurcze
Wzięłam nospe
dziś rano obudził mnie wyciek płynu owodniowego.
Znów jestem w szpitalu
Płyn ciągle cieknie
Serdauszko bije
Antybiotyk
Nie wiadomo co dalej
Ojojo Kochana, bardzo Cię przytulam 🤗🤗
Wierzę, że będzie wszystko dobrze !
Leż i odpoczywaj. Jesteś w najlepszych rękach. 💐❤️💐🌷
 
Amnio miałam w środę, jedno wkłucie, bez komplikacji,szybko, płyn czysty.
Do piątku zostałam w szpitalu, wczoraj kontrolne USG, wszystko ok, nic się nie powinno dziać . Wczoraj w domu tylko leżałam
Wieczorem zaczęły się lekkie skurcze
Wzięłam nospe
dziś rano obudził mnie wyciek płynu owodniowego.
Znów jestem w szpitalu
Płyn ciągle cieknie
Serdauszko bije
Antybiotyk
Nie wiadomo co dalej

Jejku Domadoma kciuki żeby wszystko było ok!
 
reklama
Do góry