reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama

Mania76

Początkująca w BB
Taka prawda ze na 100% wiedzieć można po narodzinach. Dużo jest historii ze na usg wszytsko było dobrze, a dzieciątka rodzą się z wadami.. :(
Hej,
Piszę, bo jestem na skraju zalamania... mam 42 lata, ciąża IVF, wyczekana, kończę 13 tydzień i mam fatalne wyniki : NT-2,6, wolna BHcg 3,63 mom, papa 0,417 mom, ryzyko trisomii 21 skorygowane do najwyższego czyli 1:4....dostałam skierowanie na amniopunkcję 8.06, ale znalazłam prywatnie klinikę i zrobią mi 31.05 podobno wynik mikromacierzy ma być po 5 dniach, druga hodowla 21 dni. Nie umiem powiedzieć tego na głos, ale nie wyobrażam sobie urodzić dziecko z wadą genetyczną, nie mam tyle siły psychicznej, po prostu nie mam
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i twoją kruszynkę, oby wszystko było ok, na pocieszenie powiem tylko ze moje ryzyko wynosiło 1:7, miałam amniopunkcję z mikromacierzami i wynik byl: kariotyp prawidłowy męski 😍😊

Katarynka132

Początkująca w BB
Hej,
Piszę, bo jestem na skraju zalamania... mam 42 lata, ciąża IVF, wyczekana, kończę 13 tydzień i mam fatalne wyniki : NT-2,6, wolna BHcg 3,63 mom, papa 0,417 mom, ryzyko trisomii 21 skorygowane do najwyższego czyli 1:4....dostałam skierowanie na amniopunkcję 8.06, ale znalazłam prywatnie klinikę i zrobią mi 31.05 podobno wynik mikromacierzy ma być po 5 dniach, druga hodowla 21 dni. Nie umiem powiedzieć tego na głos, ale nie wyobrażam sobie urodzić dziecko z wadą genetyczną, nie mam tyle siły psychicznej, po prostu nie mam
Mam tak samo ale zdecydywalam się na Sanco,wiek nie ma znaczenia bo u mnie 32 lata,ryzyko ZD skorygowane 1:4 , tym że ja mam 2 markery słabe brak kosci nosowej oraz fala zwrotna w sercu,panicznie też się boję bo od samego początku mam krwotoki A od mIesiaca ciągle plamienia, trzymam również kciuki

Mloda.matka

Początkująca w BB
Mam tak samo ale zdecydywalam się na Sanco,wiek nie ma znaczenia bo u mnie 32 lata,ryzyko ZD skorygowane 1:4 , tym że ja mam 2 markery słabe brak kosci nosowej oraz fala zwrotna w sercu,panicznie też się boję bo od samego początku mam krwotoki A od mIesiaca ciągle plamienia, trzymam również kciuki
Dostała Pani wyniki Sanco?

Dzisiaj dołączyłam do Was czytam te wasze wpisy juz kilka tygodni.Tmo znaczy od kiedy moj gin po otrzymaniu pappa zaproponował amnio.Wczoraj miałam zabieg.Ryzyko Zd 1:40

Katarynka132

Początkująca w BB
Dzisiaj dołączyłam do Was czytam te wasze wpisy juz kilka tygodni.Tmo znaczy od kiedy moj gin po otrzymaniu pappa zaproponował amnio.Wczoraj miałam zabieg.Ryzyko Zd 1:40
Miałam ZD 1:4 Wynik prawidłowy, nieprzespane 2 tygodnie ,wiem ,że to co teraz napisze w żaden sposób nie ukoić Pani nerwów, ale 1:40 nie brzmi aż tak strasznie, proszę być dobrej myśli

Katarynka132

Początkująca w BB
tak nas przetrzymałaś z wynikiem !!!!!!!!! brawo za zdrowego synka ! nudnej dalszej ciąży życzę :)
Miałam czekać na męża i iść po pracy po wynik ,nie wytrzymałam i poszłam sama🙂,aczkolwiek miałam pobranie 31.05 to czekanie to coś strasznego wynik był dopiero dzisiaj po 13,dziękuję bardzo mam nadzieję, że teraz już tylko lepiej🙂

reklama
Do góry