reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama

Kasjopejja

Fanka BB :)
Miałam czekać na męża i iść po pracy po wynik ,nie wytrzymałam i poszłam sama🙂,aczkolwiek miałam pobranie 31.05 to czekanie to coś strasznego wynik był dopiero dzisiaj po 13,dziękuję bardzo mam nadzieję, że teraz już tylko lepiej🙂
Najważniejsze że wszystko dobrze !! To po raz już enty, pokazuje że pappa to czysta statystyka, które na prawdę potrafi bardzo zestresować przyszłych rodziców.

Katarynka132

Początkująca w BB
Gdyby to były tylko testy Pappa byłabym spokojniejsza ,gorzej jak dochodzą inne markery typu przeziernosc ,nosek ,czy serduszko .Wtedy człowiek może dostać paniki. Jak widać na moim przykładzie "prawie ze beznadziejnym" trzeba cały czas wierzyć, że będzie dobrze.

kasiaa91

Gdyby to były tylko testy Pappa byłabym spokojniejsza ,gorzej jak dochodzą inne markery typu przeziernosc ,nosek ,czy serduszko .Wtedy człowiek może dostać paniki. Jak widać na moim przykładzie "prawie ze beznadziejnym" trzeba cały czas wierzyć, że będzie dobrze.
Robisz teraz amniopunkcję ?

Czytam, czytam i próbuje się pocieszyć....
Jest to moja 7 ciąża... ale dziecko mam tylko jedno. Od samego początku duophaston, luteina 200 x 2, neoparin 0,6 i ciągły strach...
Pierwsze usg w 11 tyg (11 i 3). NT 4,3. Pani doktor nie dokończyła badania, ponieważ uznała,że dziecko jest jeszcze za małe na pełną diagnostykę i przepisała mnie do innego lekarza ( jednego z lepszych specjalistów w okolicy). Dwa tygodnie stresu i płaczu. Drugie usg w 13 tc. NT 1,8, kość nosowa widoczna, brak cofki, przepływy ok, no i słowa lekarza "nie mam wątpliwości, że dziecko jest zdrowe i wszystko jest ok." Z racji wieku skierowanie na PAPPA.
Mój spokój trwał jakieś 3 tygodnie, do póki nie zadzwoniła pani genetyk informując mnie, że test jest dodatni. Ryzyko ZD 1:8, skierowanie na amniopunkcja, znowu stres i płacz.
Z jednej strony wszyscy mówią, że PAPPA to tylko statystyki ale z drugiej po coś się je zleca..
Teraz kolejny miesiąc stresu, płaczu i oczekiwania

kasiaa91

Czytam, czytam i próbuje się pocieszyć....
Jest to moja 7 ciąża... ale dziecko mam tylko jedno. Od samego początku duophaston, luteina 200 x 2, neoparin 0,6 i ciągły strach...
Pierwsze usg w 11 tyg (11 i 3). NT 4,3. Pani doktor nie dokończyła badania, ponieważ uznała,że dziecko jest jeszcze za małe na pełną diagnostykę i przepisała mnie do innego lekarza ( jednego z lepszych specjalistów w okolicy). Dwa tygodnie stresu i płaczu. Drugie usg w 13 tc. NT 1,8, kość nosowa widoczna, brak cofki, przepływy ok, no i słowa lekarza "nie mam wątpliwości, że dziecko jest zdrowe i wszystko jest ok." Z racji wieku skierowanie na PAPPA.
Mój spokój trwał jakieś 3 tygodnie, do póki nie zadzwoniła pani genetyk informując mnie, że test jest dodatni. Ryzyko ZD 1:8, skierowanie na amniopunkcja, znowu stres i płacz.
Z jednej strony wszyscy mówią, że PAPPA to tylko statystyki ale z drugiej po coś się je zleca..
Teraz kolejny miesiąc stresu, płaczu i oczekiwania
Dlaczego aż miesiąc ? Jeśli jesteś przed badaniem to zrób mikromacierze i wynik będzie gotowy w kilka dni.

reklama
Do góry