reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Małgorzata K-a

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2021
Postów
74
Gratuluję! Wszystkiego najlepszego dla Twojego Synka! Dużo miłości, zdrowia i radosci dla Was. Mam nadzieję, że szybko się wzmocni i wróci do domu. A jak Ty się czujesz? Wpuszczają Cię teraz na oddzial? Trzymałas już Go na rekach, kangurowalas?
W czwartek wyszłam ze szpitala i mogę go odwiedzać raz dziennie na 1 godz. Zawsze to coś. Nie kabgurowalam bo byłam po cc a dziecko pod tlenen ale teraz spokojnie już go biorę na ręce i przystawiam do piersi .
 
reklama

arona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
7 350
Jaś w czwartek wyszedł ze szpitala. Jest bardzo spokojny, spi, placze tylko jak się spóźnię o minute z karmieniem:-) dziś byliśmy pierwszy raz na spacerze. Wszyscy go kochają bo nie da się go nie kochać. Jest cudowny. Oby jak najdłużej był spokój z chorobami
Alez Milo to czytac😍 trzymam kciuki za wasze zdrowko! I zawsze czekam na wiesci, oby zawsze tak piekne Jak dzis ♥️
 
Dołączył(a)
20 Październik 2021
Postów
1
Dziewczyny. Czytam to forum z zapartym tchem. Jutro mam usg.. wynik pappa to 0,68 UI/I a Beata hcg 20,5 UI/I…
Pappa wydaje mi sie chyba za mała. Niewiem co myslec…
 
Do góry