reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama

Załączniki

  • IMG_20211125_094940.jpg
    IMG_20211125_094940.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 278
super. ładny wynik. cieszę się. <3.. ja sie cały czas obawiam ze cos jest nie tak.. bo skadś ten wynik był niski. boje sie ze kied sie urodzi to wyjdzie. nie dbałam o siebie na początku ciąży. nie wiedziałam, że zaszłam. I boje sie że tu może być pies pogrzebany.. :(
No ja podejrzewam że u mnie duże NT spowodowało taki wynik pappy bo aż 3.5 mm reszta wyników była w normie.
Będziemy się musieli przyjrzeć czy z sercem wszystko ok.
Będzie dobrze 😘
 
Cześć, z powodu wysokiego NT 4,1 zostalam skierowana na amniopunkcje w IMID. Wykonano mi ją metoda acgh lecz mimo 7 dni roboczych nie otrzymałam wyniku. Po kontakcie przekazano ,że próbowka była zanieczyszczona i mam czekać kolejne 10 dni roboczych.. czy ktoś miał taki przypadek ? Czy wynik był prawidłowy? Jestem taka rozczarowana...
 
Cześć, z powodu wysokiego NT 4,1 zostalam skierowana na amniopunkcje w IMID. Wykonano mi ją metoda acgh lecz mimo 7 dni roboczych nie otrzymałam wyniku. Po kontakcie przekazano ,że próbowka była zanieczyszczona i mam czekać kolejne 10 dni roboczych.. czy ktoś miał taki przypadek ? Czy wynik był prawidłowy? Jestem taka rozczarowana...
cieżko tu cokolwiek powiedzieć. Czytałam ze czasami muszą badać dłużej zeby odseparować dna matki od płodu jeśli sie próba zanieczyści materaiłem pochodzącym od matki. Niestety to kolejny czas oczekiwania i wydłużenie nerwówki. Nie pozostaje nic jak cierpliwie czekać. Ja w 12 tyg dostałam info ze może być coś nie tak z dzieckiem. Aminopunkcje robi się od 15 tygodnia, więc od razu zrobilam test NIFTY bo oszalałabym przez ten czas. Te kilka tygodni względnego spokoju kosztowało mnie 2300 zł ale nie żałuje.
 
Wracam ponownie z info. Doczekałam się wyniku amnio. Niestety dzień przed zdążyłam mieć wizytę i pojawiły się obustronne torbiele splotu więc lekarze znów wspominali o ZE.. na szczęście wiadomo już ,że mamy prawidłowy kariotyp męski. Czy u którejś z was wystąpiły może te torbiele?
 
Wracam ponownie z info. Doczekałam się wyniku amnio. Niestety dzień przed zdążyłam mieć wizytę i pojawiły się obustronne torbiele splotu więc lekarze znów wspominali o ZE.. na szczęście wiadomo już ,że mamy prawidłowy kariotyp męski. Czy u którejś z was wystąpiły może te torbiele?
Na USG u mojej córki były torbiele. Lekarz powiedział że jeśli nie ma innych nieprawidłowości w USG to nie przejmować się tym. Powinny się wchłonąć do porodu. U nas zniknęły w 30 tyg.
 
reklama
Wracam ponownie z info. Doczekałam się wyniku amnio. Niestety dzień przed zdążyłam mieć wizytę i pojawiły się obustronne torbiele splotu więc lekarze znów wspominali o ZE.. na szczęście wiadomo już ,że mamy prawidłowy kariotyp męski. Czy u którejś z was wystąpiły może te torbiele?
młody miał obustronne torbiele szyi przy prenatalnych. Na połówkowych już ich nie było. :)
 
Do góry