reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Do IMiD nie mogłam się dodzwonić a zależało mi na czasie. Rozumiem, że tez słyszałaś do te opinie o nich. U kogo chciałaś robić w Premium Medical?
to dziwne, bo ja nigdy nie mam problemu się dodzwonić tam. Poradnia genetyczna odbiera zazwyczaj po jednym sygnale.. tutaj są numery. Nie miałam konkretnego lekarza w Premium Medical. Genetyk sam umówiłam mi wizytę.
 

Załączniki

  • IMG_3816.jpeg
    IMG_3816.jpeg
    63,3 KB · Wyświetleń: 34
Ja mam skierowanie na amniopunkcję, nie genetyka. Jak dzwonię do genetyka to każe mi dzwonić do innej poradni a tam nie odbierają. Próbowałam przez centralę ale oni mnie odsyłają pod ten dam numer i koło się zatacza. Już chyba zostanę tu gdzie jestem, bo nie wiem jak szybko mogłabym mieć termin w IMiD a nie zniosę chyba już dłużej tego czekania ☹️
 
Ja mam skierowanie na amniopunkcję, nie genetyka. Jak dzwonię do genetyka to każe mi dzwonić do innej poradni a tam nie odbierają. Próbowałam przez centralę ale oni mnie odsyłają pod ten dam numer i koło się zatacza. Już chyba zostanę tu gdzie jestem, bo nie wiem jak szybko mogłabym mieć termin w IMiD a nie zniosę chyba już dłużej tego czekania ☹️
ja zadzwoniłam z zapytaniem jak się umówić i na stronie jest instrukcja, tam trzeba wysłać wszystkie dokumenty na maila i ja to zrobiłam, a 3 dni później miałam umówiona konsultacje telefoniczna na której został ustalony termin amniopunkcji. Link do: PILNA INFORMACJA DLA PACJENTEK W CIĄŻY - Zakład Genetyki Medycznej IMiD
 
Dzięki wielkie za pomoc ale chyba już dla mnie za późno na IMiD i ogarnianie tego przez maila. Zaraz kończę 16 tydzień i tylko to się będzie odwlekać w czasie niestety.
 
Hej. Ja już po amnio. Miałam 29 maja. Teraz poleguję i czekam na wyniki. Zdecydowałam się na mikromacierze wiec wyniki powinny być za max. 7 dni.
Chciałam Wam podziękować za wsparcie. Szczególnie @Nadziejka1991 z którą pisałam na priv ❤️
Oczywiście dalej się boje czy dziecku jest ok i czy bije mu serduszko bo się naczytałam niepotrzebnie. Byłam wczoraj na usg kontrolnym u mojego giną prowadzącego i mam przyjść jeszcze za tydzień. Nie wiem dlaczego tak panikuję.
Co do oczekiwania na wyniki mam mieszane uczucia. Raz myśle że będzie ok bo przecież USG było ok i test Sanco a raz się martwię bo moje ryzyko jednak spore było i ogromnie wzrosło po teście Pappa.
Dajcie znać ile leżałyście w łóżku. Nie wiem czy mam leżeć do końca tygodnia czy już jutro mogłabym wyjść na spacer. Różnie mi lekarze mówili.
 
Hej. Ja już po amnio. Miałam 29 maja. Teraz poleguję i czekam na wyniki. Zdecydowałam się na mikromacierze wiec wyniki powinny być za max. 7 dni.
Chciałam Wam podziękować za wsparcie. Szczególnie @Nadziejka1991 z którą pisałam na priv ❤️
Oczywiście dalej się boje czy dziecku jest ok i czy bije mu serduszko bo się naczytałam niepotrzebnie. Byłam wczoraj na usg kontrolnym u mojego giną prowadzącego i mam przyjść jeszcze za tydzień. Nie wiem dlaczego tak panikuję.
Co do oczekiwania na wyniki mam mieszane uczucia. Raz myśle że będzie ok bo przecież USG było ok i test Sanco a raz się martwię bo moje ryzyko jednak spore było i ogromnie wzrosło po teście Pappa.
Dajcie znać ile leżałyście w łóżku. Nie wiem czy mam leżeć do końca tygodnia czy już jutro mogłabym wyjść na spacer. Różnie mi lekarze mówili.
ja miałam biopsje ,mi mówili że 24 h odpoczynku i na drugi dzień podnosiłam już córkę i spacerowałam
 
Hej. Ja już po amnio. Miałam 29 maja. Teraz poleguję i czekam na wyniki. Zdecydowałam się na mikromacierze wiec wyniki powinny być za max. 7 dni.
Chciałam Wam podziękować za wsparcie. Szczególnie @Nadziejka1991 z którą pisałam na priv ❤️
Oczywiście dalej się boje czy dziecku jest ok i czy bije mu serduszko bo się naczytałam niepotrzebnie. Byłam wczoraj na usg kontrolnym u mojego giną prowadzącego i mam przyjść jeszcze za tydzień. Nie wiem dlaczego tak panikuję.
Co do oczekiwania na wyniki mam mieszane uczucia. Raz myśle że będzie ok bo przecież USG było ok i test Sanco a raz się martwię bo moje ryzyko jednak spore było i ogromnie wzrosło po teście Pappa.
Dajcie znać ile leżałyście w łóżku. Nie wiem czy mam leżeć do końca tygodnia czy już jutro mogłabym wyjść na spacer. Różnie mi lekarze mówili.
Świetnie, że jesteś już po. Ja leżałam wieczór w dniu amnio i następny dzień wstawałąm tylko do toalety. Potem już normalnie funkcjonowałam bez dźwigania przez kolejne dwa dni. Lekarz wykonujący amniopunkcję mówił, że w dniu amnio mogę iść na spokojny spacer, ale byłam zbyt zmęczona emocjami. Czekam na Twój prawidłowy wynik :)
 
Hej. Ja już po amnio. Miałam 29 maja. Teraz poleguję i czekam na wyniki. Zdecydowałam się na mikromacierze wiec wyniki powinny być za max. 7 dni.
Chciałam Wam podziękować za wsparcie. Szczególnie @Nadziejka1991 z którą pisałam na priv ❤️
Oczywiście dalej się boje czy dziecku jest ok i czy bije mu serduszko bo się naczytałam niepotrzebnie. Byłam wczoraj na usg kontrolnym u mojego giną prowadzącego i mam przyjść jeszcze za tydzień. Nie wiem dlaczego tak panikuję.
Co do oczekiwania na wyniki mam mieszane uczucia. Raz myśle że będzie ok bo przecież USG było ok i test Sanco a raz się martwię bo moje ryzyko jednak spore było i ogromnie wzrosło po teście Pappa.
Dajcie znać ile leżałyście w łóżku. Nie wiem czy mam leżeć do końca tygodnia czy już jutro mogłabym wyjść na spacer. Różnie mi lekarze mówili.
Ja oszczędzałam się w dniu amnio i dzień potem powoli wracałam do normalnej aktywności. Trzymam kciuki za wynik ! Od razu dawaj znać
 
reklama
Do góry